Top 25 Shqiptare sites

Filter by country: Albania
 1. thumbshots for balkanweb.com

  Balkanweb.com

  BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë d...
  Site topics: shqiptare / fotogaleri / komento
  http://balkanweb.com balkanweb.com Popularity:
 1. thumbshots for tvklan.al

  Tvklan.al
  tv Klan – Faqja Zyrtare - Televizioni Kombetar

  Site topics: shqiptare / edhe / lajme
  http://tvklan.al tvklan.al Popularity:
 1. thumbshots for ladyalbania.al

  Ladyalbania.al
  Revista Lady Albania – Modë, Bukuri, Stil Jetese, Showbiz Dhe Aktualitet

  Revista Lady Albania - Revistë online për femra me informacione dhe këshilla për modën, bukurinë, shëndetin, marrëdhëniet, kuzhinën, udhëtimet, aktualitetin, showbiz- in, horoskopin etj. Lady Albania...
  Site topics: shqiptare / horoskopi / tirane
  http://ladyalbania.al ladyalbania.al Popularity:
 1. thumbshots for teksteshqip.com

  Teksteshqip.com
  Tekste Këngësh Shqip Dhe Videoklipe

  Muzikë shqiptare me mijëra tekste këngësh shqip dhe videoklipe nga të gjitha trevat shqiptare. Gjithashtu lajme showbiz, letërsi, chat, përkthime, votime, etj.
  Site topics: shqiptare / shqip / videoklipe
  http://teksteshqip.com teksteshqip.com Popularity:
 1. thumbshots for aulona.de

  Aulona.de
  Aulona.de | tv Shqip Live, Shqip tv Rtk Ktv Rtv 21 Alsat m Top Channel tv Klan

  Aulona. de Tv Shqip Live Drejtperdrejt Radio Shqip Live Tv Shqip Live RTK RTV 21 KTV Top Channel ALsat M mund te shikon edhe ne iPhone , iPad dhe Android Radiot ne telefon mobil Tablet internet on...
  Site topics: shqip / shqiptare / rtv21
  http://aulona.de aulona.de Popularity:
 1. thumbshots for shqiperia.com

  Shqiperia.com
  Shqiperia, Albania. Lajme, Kulture, Historia Shqiptare

  Faqja e pare e Shqiperia. com me shume informacione te pergjithshme mbi shqiperine, shtypin e dites etj
  Site topics: shqip / shqiptare / filma
  http://shqiperia.com shqiperia.com Popularity:
 1. thumbshots for kryeministria.al

  Kryeministria.al
  Error - Akses i Palejuar

  Kryeministri Rama e falenderoi Presidentin Obama për mbështetjen e vazhdueshme qe ai vet dhe qeveria e Shteteve të Bashkuara kanë dhënë ndaj Shqipërisë, si dhe e siguroi atë se vendi ynë do të vazhdoj...
  Site topics: shqiptare / janë / qeveria
  http://kryeministria.al kryeministria.al Popularity:
 1. thumbshots for shtepiaelibrit.com

  Shtepiaelibrit.com
  Libraria Shtepiaelibrit.com - Libraria Shtepiaelibrit.com

  Libraria ShtepiaeLibrit. com
  Site topics: shqiptare / shqip / studime
  http://shtepiaelibrit.com shtepiaelibrit.com Popularity:
 1. thumbshots for shikovideot.com

  Shikovideot.com
  Seriale Turk,seriale Shqip,shiko Video,humor,muzike,serial,live

  shiko seriale, video, lajme, makina, film, eja, serial, seriale turk, pjesa, o sa mire
  Site topics: intriga / dashuri / pjesa
  http://shikovideot.com shikovideot.com Popularity:
 1. thumbshots for forumivirtual.com

  Forumivirtual.com
  Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar

  Forumi Virtual ka ruajtur e prodhuar me fanatizem traditat, kulture e histori. Lajme ne kohe reale komente e diskutime te ndryshme shqip.
  Site topics: shqiptare / dashuria / forumit
  http://forumivirtual.com forumivirtual.com Popularity:
 1. thumbshots for shoqeriajone.com

  Shoqeriajone.com
  Hugedomains.com - Shop For Over 300,000 Premium Domains

  Argetim kenaqesi edhe zbavitje. . . . Cdo kerkonit me shume? ?
  Site topics: shqiptare / ylli / shume
  http://shoqeriajone.com shoqeriajone.com Popularity:
 1. thumbshots for 10minuta.com

  10minuta.com
  Lajmet e Fundit Shqip

  Gazeta lajme shqip online nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Zvicra, Gjermania. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike, Sport
  Site topics: shqip / shqiptare / rreth
  http://10minuta.com 10minuta.com Popularity:
 1. thumbshots for albdreams.net

  Albdreams.net
  – "endërrat Shqiptare" Nga 26.nentor. 2004

  Endërrat Shqiptare" nga 26. nentor. 2004
  Site topics: shqiptare / për / free themes
  http://albdreams.net albdreams.net Popularity:
 1. thumbshots for portokalli-show.com

  Portokalli-show.com
  Portokalli Show

  Portokalli - show më spektakolar i të gjitha kohërave. Portokalli, humor, video, humoristike, show, shqiptare! Na vizitoni!
  Site topics: shqiptare / portokalli / qesharake
  http://portokalli-show.com portokalli-show.com Popularity:
 1. thumbshots for zemra.org

  Zemra.org
  Lajmet e Fundit | Albachat | Muzik Shqip 2016 | Humor Shqip 2015 | Horoskopi 2015 | Bota e Yjeve | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie 2015 | Sms Dashurie 2015 | Radio Zemra - Www.zemra.org

  Zemra | AlbaChat | Alba Chat | Muzik Shqip 2015 | Humor Shqip 2015 | Lajmet e Fundit | Horoskopi 2015 | Filma Shqip 2015 | Bota e Yjeve | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie 2015 | Sms Dashurie | Radi...
  Site topics: shqiptare / muzik shqip / dashurie
  http://zemra.org zemra.org Popularity:
 1. thumbshots for tvshqiplive.tv

  Tvshqiplive.tv

  Find Cash Advance, Debt Consolidation and more at Tvshqiplive. tv. Get the best of Insurance or Free Credit Report, browse our section on Cell Phones or learn about Life Insurance. Tvshqiplive. tv is ...
  Site topics: shqiptare / gjitha / tvsh
  http://tvshqiplive.tv tvshqiplive.tv Popularity:
 1. thumbshots for arkivalajmeve.com

  Arkivalajmeve.com
  Info Arkiva - Arkiva Mediatike e Lajmeve - Arkiva Shqiptare e Lajmeve

  Lajme, Gazeta Shqiptare online, shtypi i dites, te gjitha mediat shqiptare dhe institucionet zyrtare jane te grumbulluara ketu
  Site topics: shqip / shqiptare / zyrtare
  http://arkivalajmeve.com arkivalajmeve.com Popularity:
 1. thumbshots for shqiptarski.com

  Shqiptarski.com
  Portali Shqiptarski #1 Argëtuese Për Porno Shqip Për Shqiptare!

  Shqiptarski eshte medium i argetuese per Porno Shqiptare dhe me i vizituari ne gjuhen Shqipe. Filma, Muzik, Hajgare, Fotografi, Loqka, Porno, Porno Shqip të gjitha në Shqip per Shqiptare!
  Site topics: shqip / shqiptare / filma
  http://shqiptarski.com shqiptarski.com Popularity:
 1. thumbshots for infoarkiva.com

  Infoarkiva.com
  Info Arkiva - Arkiva Mediatike e Lajmeve - Arkiva Shqiptare e Lajmeve

  393) Обшивка дома сайдингом: видео- инструкция по монтажу своими руками, , технология, смета, примеры дизайна, цена, фото.
  Site topics: shqip / shqiptare / balkanweb
  http://infoarkiva.com infoarkiva.com Popularity:
 1. thumbshots for argetohu.com

  Argetohu.com
  Muzik, Shqip, Mp3, Humor, Filma, Video, , Shqip 2012, Klipe, Radio, Shqiptare, Albanian, Shqipe, Chat, Forum, Foto, Femra, Bukuroshe, Dafina, Genta, Adelina, Muzike, Muzika, Shqiptare, Musik, Music, Musik, Lajme, Shqip, Seriale, Popullore, Rnb, Rap, Hip-hop Argetohu, Argetahu, Argëtohu

  Muzik, Shqip, Mp3, Humor, Filma, Video, , Shqip 2012, Klipe, Radio, Shqiptare, Albanian, Shqipe, Chat, Forum, Foto, Femra, Bukuroshe, Dafina, Genta, Adelina, Muzike, Muzika, Shqiptare, Musik, Music, M...
  Site topics: shqip / filma shqip / muzik shqip
  http://argetohu.com argetohu.com Popularity:
 1. thumbshots for shtypi.net

  Shtypi.net
  Homepage 1 – Shtypi

  Deputeti i PS, Vladimir Kosta, sulmon Braçen: Është palë me shpërdoruesit e fondeve Deputeti i Qarkut të Gjirokastrës, Vladimir Kosta ka ndërhyrë në debatin
  Site topics: shqiptare / shqiperi / politike
  http://shtypi.net shtypi.net Popularity:
 1. thumbshots for albaniaexpress.com

  Albaniaexpress.com
  This Domain Name is For Sale - Directory Classified by George Morina

  Classified posted by George Morina on Business Directory.
  Site topics: shqiptare / edhe / sot
  http://albaniaexpress.com albaniaexpress.com Popularity:
 1. thumbshots for gazetatelegraf.com

  Gazetatelegraf.com
  Gazeta Telegraf : me ne Dita Nis Ndryshe

  Faqa zyrtare e gazetës Telegraf, politike, aktualitet, opinione, dosier, ekonomi, sociale, kulture, sport, shendetesi, arsim etj.
  Site topics: shqiptare / shqiperia / kulture
  http://gazetatelegraf.com gazetatelegraf.com Popularity:
 1. thumbshots for lidhjet.com

  Lidhjet.com

  Site topics: chat shqip / shqiptar / shqiptare
  http://lidhjet.com lidhjet.com Popularity:
 1. thumbshots for postashqiptare.com

  Postashqiptare.com

  postashqiptare. com domain name
  Site topics: shqiptare
  http://postashqiptare.com postashqiptare.com Popularity: