Top 25 Shqiperia sites

Filter by country: Albania
 1. thumbshots for albeu.com

  Albeu.com
  Portali Albeu.com, Lajmet e Fundit, Sport, Shqiperi, Kosove, Maqedoni

  Albeu. com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.
  Site topics: shqip / shqiperia / lajmet
  http://albeu.com albeu.com Popularity:
 1. thumbshots for indeksonline.net

  Indeksonline.net
  Indeksonline

  Indeksonline. net sjell tek ju lajmet e fundit shqip në kohë reale nga politika, sporti, bota e VIP- ave, shëndetësia etj.
  Site topics: prill / lajme nga kosova / indeks
  http://indeksonline.net indeksonline.net Popularity:
 1. thumbshots for reporter.al

  Reporter.al
  Lajme, Analiza Dhe Investigime Nga Shqipëria Dhe Rajoni

  Reporter. al sjell lajmet e fundit, analizat, investigimet gazetareske dhe opinionet mbi Shqipërinë dhe rajonin
  Site topics: shqiperia / rajoni / lajme
  http://reporter.al reporter.al Popularity:
 1. thumbshots for forumishqiptar.com

  Forumishqiptar.com
  Forumi Shqiptar

  Forumi Shqiptar eshte kuvendi me i madh shqiptar ne Internet. Na vizitoni ne adresen http: //www. ForumiShqiptar. com
  Site topics: shqiperi / shqip / shqiperia
  http://forumishqiptar.com forumishqiptar.com Popularity:
 1. thumbshots for ina-online.net

  Ina-online.net
  Iliria News Agency

  Iliria News Agency - Agjencia e Lajmeve INA Maqedoni
  Site topics: shqiperia / shqip / maqedoni
  http://ina-online.net ina-online.net Popularity:
 1. thumbshots for shqiperia.com

  Shqiperia.com
  Shqiperia, Albania. Lajme, Kulture, Historia Shqiptare

  Faqja e pare e Shqiperia. com me shume informacione te pergjithshme mbi shqiperine, shtypin e dites etj
  Site topics: shqiperia / shqip / fundit
  http://shqiperia.com shqiperia.com Popularity:
 1. thumbshots for lsaphoto.com

  Lsaphoto.com
  Lsa - Light Studio Agency

  Light Studio Agency. LSA. NewsPhoto Agency based in Albania
  Site topics: shqiperi / shqiperia / shqip
  http://lsaphoto.com lsaphoto.com Popularity:
 1. thumbshots for gazetavip.com

  Gazetavip.com
  Gazeta Vip | Lajme Vip

  Lajme VIP
  Site topics: lajme shqip / destaques / marly
  http://gazetavip.com gazetavip.com Popularity:
 1. thumbshots for fshf.org

  Fshf.org
  Fshf

  Federata Shqiptare e Futbollit
  Site topics: shqiperia / futbollit / kombetarja
  http://fshf.org fshf.org Popularity:
 1. thumbshots for standard.al

  Standard.al
  Gazeta Standard Online | Behu Pjese e Lajmit te Fundit

  Gazeta Standard, Web Faqe Shqiptare ne Internet, Muzike Te Reja, Lajme nga Kosova, Shqiperia, MP3 Falas, Top Albume Muzikore Shqip, Kenge Falas Shqip, Lajmet Shqip, Information on Albania, includes Al...
  http://standard.al standard.al Popularity:
 1. thumbshots for botashqip.info

  Botashqip.info
  Account Suspended

  Lajme Shqip Shqiperia Kosova Express
  Site topics: shqiperia / shqip / dhe
  http://botashqip.info botashqip.info Popularity:
 1. thumbshots for logoreci.com

  Logoreci.com
  Logoreci

  LOGORECI
  Site topics: shqiperia / fati / kompani
  http://logoreci.com logoreci.com Popularity:
 1. thumbshots for zeri-popullit.com

  Zeri-popullit.com

  Gazeta Zeri i Popullit, Web Faqe Shqiptare ne Internet, Muzike Te Reja, Lajme nga Kosova, Shqiperia, MP3 Falas, Top Albume Muzikore Shqip, Kenge Falas Shqip, Lajmet Shqip, Information on Albania, incl...
  Site topics: shqiperia / kryesore / edi rama
  http://zeri-popullit.com zeri-popullit.com Popularity:
 1. thumbshots for albanians.gr

  Albanians.gr
  η σελίδα της αλβανικής κοινότητας στην ελλάδα. ειδήσεις, νέα για τους αλβανούς στην ελλάδα

  Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα
  Site topics: shqiperia / greqi / fëmijët
  http://albanians.gr albanians.gr Popularity:
 1. thumbshots for visaret.net

  Visaret.net
  Dashuria Shqip & Këndi Njoftime, Zemra Shqiptare, Kërkoni Lidhje , Kosova, Shqiperia, Ndjenja,dardhania

  visaret. net - këndi njoftime, lidhje, ndjenja, dashuria, argetohu, takime, muzik shqip, dardhania, zemra shqiptare, mp3 shqip, lidhje te reja kërkoni dhe gjeni partnerin e juaj, kosova, shqiperia
  http://visaret.net visaret.net Popularity:
 1. thumbshots for arturnura.com

  Arturnura.com
  サバについて本気出して考えてみようとしたけどやめた137 Just Another Wordpress Site

  Perqasje. com - Gazetari e Lire Pjesemarrese
  Site topics: shqiperia / analize / janë
  http://arturnura.com arturnura.com Popularity:
 1. thumbshots for iliria98.com

  Iliria98.com
  Iliria'98 Money Exchange

  we care about the best money exchange
  Site topics: shqiperia / albania / kurse
  http://iliria98.com iliria98.com Popularity:
 1. thumbshots for smarttronik.com

  Smarttronik.com
  Shitore Online Për Elektronikë Dhe Automatikë Prishtinë Kosova - Smarttronik Prishtinë

  Automatikë dhe Elektronikë Industriale
  Site topics: pneumatika / prishtina / automatika
  http://smarttronik.com smarttronik.com Popularity:
 1. thumbshots for gazetatelegraf.com

  Gazetatelegraf.com
  Gazeta Telegraf : me ne Dita Nis Ndryshe

  Faqa zyrtare e gazetës Telegraf, politike, aktualitet, opinione, dosier, ekonomi, sociale, kulture, sport, shendetesi, arsim etj.
  Site topics: shqiperia / kulture / politike
  http://gazetatelegraf.com gazetatelegraf.com Popularity:
 1. thumbshots for shkurt.com

  Shkurt.com
  Hugedomains.com - Shop For Over 300,000 Premium Domains

  AlbozNest. Com - Foleja e Shqipeve | Dicka Ndryshe e përditshme e pavarur AlbozNest. Com ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e
  Site topics: shqiperia / shqip / teknologji
  http://shkurt.com shkurt.com Popularity:
 1. thumbshots for missshqiperia.com

  Missshqiperia.com
  Miss Shqiperia 2017 - 10 Qershor, Kalaja e Tepelenes

  Miss Shqiperia 2014 - Comming soon
  Site topics: shqiperia
  http://missshqiperia.com missshqiperia.com Popularity:
 1. thumbshots for top.al

  Top.al
  Main Page – Top.al

  Top. al Rrjeti socjal shqipëtar për njohje me miq të ri!
  Site topics: shqiperia / rules / votes
  http://top.al top.al Popularity:
 1. thumbshots for ekspres.al

  Ekspres.al
  Ekspres - Portali i Lajmeve Online | Albania

  EKSPRES - Portali i Lajmeve Online | Albania
  Site topics: shqiperia / kuriozitete / ekspres
  http://ekspres.al ekspres.al Popularity:
 1. thumbshots for ilirida.net

  Ilirida.net
  Shpejtë Dhe Drejtë

  shpejtë dhe drejtë
  http://ilirida.net ilirida.net Popularity:
 1. thumbshots for albemigrant.com

  Albemigrant.com
  Albemigrant ... Faqja e Emigrantëve Shqiptarë Në Net!!!

  Site topics: shqiperia / shqiptare / kosova
  http://albemigrant.com albemigrant.com Popularity: