Top 25 Shqiperi sites

Filter by country: Albania
 1. thumbshots for forumishqiptar.com

  Forumishqiptar.com
  Forumi Shqiptar

  Forumi Shqiptar eshte kuvendi me i madh shqiptar ne Internet. Na vizitoni ne adresen http: //www. ForumiShqiptar. com
  Site topics: shqip / shqiperi / forumit
  http://forumishqiptar.com forumishqiptar.com Popularity:
 1. thumbshots for ofertasuksesi.com

  Ofertasuksesi.com
  Oferta Suksesi - Shpallje Falas | Patundshmeri | Shtepi | Banesa | Vetura | Sherbime

  Shpallje falas | Patundshmeri | Shtepi | Banesa | Vetura | Sherbime
  Site topics: shqiperi / banesa / shpallje
  http://ofertasuksesi.com ofertasuksesi.com Popularity:
 1. thumbshots for tring.al

  Tring.al
  Tring - Televizion, Internet, Telefoni

  Mirë se vini në Tring: sport, lajme, filma, argëtim, seriale dhe më shumë në programet Tring që do të ndryshojnë mënyrën që ju jetoni TV!
  Site topics: lajme / uefa champions league / filma
  http://tring.al tring.al Popularity:
 1. thumbshots for lsaphoto.com

  Lsaphoto.com
  Lsa - Light Studio Agency

  Light Studio Agency. LSA. NewsPhoto Agency based in Albania
  Site topics: shqiperi / shqip / photo
  http://lsaphoto.com lsaphoto.com Popularity:
 1. thumbshots for sportekspres.com

  Sportekspres.com
  Portali Web i Gazetës Sport Ekspres

  Portali Web i Gazetës Sport Ekspres
  Site topics: shqiperi / futboll / seria a
  http://sportekspres.com sportekspres.com Popularity:
 1. thumbshots for president.al

  President.al
  President | Presidenti i Republikes se Shqiperise

  Faqja Zyrtare e Presidentit te Republikes", lang="al" xml: lang="al
  Site topics: shqiperi / shqip / presidenti
  http://president.al president.al Popularity:
 1. thumbshots for ireaproperty.com

  Ireaproperty.com
  Apartamente Per Shitje ne Vlore,apartament me Qera ne Vlore,tirane,sarande,orikume,radhime,dhermi,himare.agjensi Imobiliare,shtepi Pushimi

  Apartamente per shitje ne Vlore, Apartament me qera ne Vlore, Tirane, Sarande, Orikume, Radhime, Dhermi, Himare. Agjensi Imobiliare, Shtepi pushimi, Vila, Troje.
  Site topics: shqiperi / pushime / dhermi
  http://ireaproperty.com ireaproperty.com Popularity:
 1. thumbshots for lajmerime.com

  Lajmerime.com
  Njoftime | Shpallje | Celesi | Shqiperi| Kosov | Maqedoni| Falas |shitje Shtepi,blej Apartamente

  Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose k�rkoni p�r pun� p�r makina, sht�pi n� shitje dhe me qira, pun�, sh�rbime, elektronik� . . . Lajmerime. com: Lajmerime t� vogla, nj� biznes i madh! Lajmerim...
  Site topics: shqiperi / shqip / lidhje
  http://lajmerime.com lajmerime.com Popularity:
 1. thumbshots for oshee.al

  Oshee.al
  Oshee | Operatori i Shpërndarjes Së Energjisë Elektrike

  Shoqeria Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike sh. a, ushtron akivitetin e furnizimit me pakice dhe aktivitetin e shperndarjes te energjise elektrike ne republiken e Shqiperise
  Site topics: shqiperi / tirane / dhe
  http://oshee.al oshee.al Popularity:
 1. thumbshots for hotel.al

  Hotel.al

  Site topics: shqiperi / hotel
  http://hotel.al hotel.al Popularity:
 1. thumbshots for acp.al

  Acp.al
  Acp | Albanian Construction Portal

  ACP, Albanian Construction Portal, Portali i ndertimit, Kompani Ndertimi, Materiale Ndertimi, Projekte Ndertimi, Panaire Ndertimi, Lajme Ekonomike, Arredim shtepie, Tendera,
  Site topics: shqiperi / acp / materi
  http://acp.al acp.al Popularity:
 1. thumbshots for shtypi.net

  Shtypi.net
  Homepage 1 – Shtypi

  Deputeti i PS, Vladimir Kosta, sulmon Braçen: Është palë me shpërdoruesit e fondeve Deputeti i Qarkut të Gjirokastrës, Vladimir Kosta ka ndërhyrë në debatin
  Site topics: shqiperi / histori / politike
  http://shtypi.net shtypi.net Popularity:
 1. thumbshots for infoalbania.org

  Infoalbania.org
  Inmotion Hosting

  Infoalbania. org - Lajme Sport Mistere Travel Lifestyle Finance Teknologji
  Site topics: shqiperi / shqip / politike
  http://infoalbania.org infoalbania.org Popularity:
 1. thumbshots for 123albania.com

  123albania.com
  123 Albania

  Njoftime falas ne Shqiperi - Makina, objekte banimi, punesime, apartamente, shtepia, Shitje blerje dhe me shume - Kerko dhe reklamo ne 123albania falas!
  Site topics: shqiperi / kerkoj pune / njoftime
  http://123albania.com 123albania.com Popularity:
 1. thumbshots for peregrinus.al

  Peregrinus.al
  Kreu - Peregrinus

  Peregrinus. al është një website me frymëzm të krishterë katolik.
  Site topics: shqiperi / peregrinus / kisha
  http://peregrinus.al peregrinus.al Popularity:
 1. thumbshots for duateha.com

  Duateha.com
  Duateha - Porosit Ushqim Online!

  Dua te Ha, Porosit ushqim online nga restoranti yt i preferuar ne Shqiperi. Procesi i përdorimit është dizenjuar për të qënë më i thjeshti që mund të ekzistoje. , Për restorantet ne sigurojmë një mena...
  Site topics: shqiperi / restorante / tirane
  http://duateha.com duateha.com Popularity:
 1. thumbshots for mjeket.al

  Mjeket.al

  Gjeni doktorin tuaj në Mjeket. al dhe merrni informacion të plotë rreth tij përfshirë kualifikimet profesionale dhe botimet mjekësore
  Site topics: shqiperi / rreth / kerko
  http://mjeket.al mjeket.al Popularity:
 1. thumbshots for idkkonstruksion.com

  Idkkonstruksion.com
  Sinjalistika Rrugore Projektim-zbatim

  Kompani Projektim- Zbatim e Sinjalistikes dhe Sigurise Rrugore
  Site topics: shqiperi / guardrail / projektim
  http://idkkonstruksion.com idkkonstruksion.com Popularity:
 1. thumbshots for celesi.info

  Celesi.info
  Njoftime Per Shitje

  Njoftime per shitje Shqiperi Kosove
  Site topics: shqiperi / shitet / qender
  http://celesi.info celesi.info Popularity:
 1. thumbshots for commprog.com

  Commprog.com
  Communication Progress - Zgjidhje Që Zgjasin

  Communication Progress është një kompani e çertifikuar me ISO 9001: 2008 | ISO/IEC 27001: 2013 dhe me një eksperiencë 18 vjeçare në fushën e zgjidhjeve IT.
  Site topics: shqiperi / alfresco / openerp
  http://commprog.com commprog.com Popularity:
 1. thumbshots for illyriapress.com

  Illyriapress.com
  Home - Illyria

  ILLYRIA | Gazeta Shqiptaro- Amerikane në New York
  Site topics: shqip / shqiperi / lajme shqip
  http://illyriapress.com illyriapress.com Popularity:
 1. thumbshots for data.al

  Data.al
  Open Data Albania

  Promovon transparence nepermjet te dhenave per disa indikatore socio- ekonomike shqiptare, te mbledhura nga disa zyra publike, qe me pas perpunohen dhe publikohen ne format te riperdorshem.
  Site topics: shqiperi / arsi / sipas
  http://data.al data.al Popularity:
 1. thumbshots for albpress.org

  Albpress.org
  Albpress Lajme

  Albpress is the Albanian source for realiable and breaking news.
  http://albpress.org albpress.org Popularity:
 1. thumbshots for pd.al

  Pd.al
  Partia Demokratike

  Kreu
  Site topics: shqiperi / demokraci / tiranë
  http://pd.al pd.al Popularity:
 1. thumbshots for kmsh.al

  Kmsh.al
  Komuniteti Mysliman i Shqipërisë

  Komuniteti Mysliman i Shqiperise
  Site topics: shqiperi / komuniteti / drejtoria
  http://kmsh.al kmsh.al Popularity: