Top 25 Shqip sites

Filter by country: Albania
 1. thumbshots for albeu.com

  Albeu.com
  Portali Albeu.com, Lajmet e Fundit, Sport, Shqiperi, Kosove, Maqedoni

  Albeu. com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.
  Site topics: shqip / prej / lajmet
  http://albeu.com albeu.com Popularity:
 1. thumbshots for reporter.mk

  Reporter.mk
  Home - Reporter.mk

  Reporter- Portal informativ mbarëshqiptar
  Site topics: shqip / lajme / maqedonia
  http://reporter.mk reporter.mk Popularity:
 1. thumbshots for botasot.info

  Botasot.info
  Bota Sot

  Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online
  Site topics: shqip / lajme / bota
  http://botasot.info botasot.info Popularity:
 1. thumbshots for albfilm.com

  Albfilm.com
  Filma me Titra Shqip

  Faqja AlbFilm. com ju mundeson ti shikoni filmat e fundit te kinemase boterore me titra shqip dhe me kualitet te larte HD. Na vizitoni tani ne AlbFilm. com.
  http://albfilm.com albfilm.com Popularity:
 1. thumbshots for gjirafa.com

  Gjirafa.com
  Kërko Në Gjuhën Tënde

  Gjirafa Makinë Kërkimore Për Faqe Shqip!
  Site topics: shqip / kerko / lyp
  http://gjirafa.com gjirafa.com Popularity:
 1. thumbshots for gazeta-shqip.com

  Gazeta-shqip.com
  Gazeta Shqip Online | ...e Përditshme e Pavarur

  Gazete e pavarur ne gjuhen shqipe.
  Site topics: shqip / gazeta shqip / është
  http://gazeta-shqip.com gazeta-shqip.com Popularity:
 1. thumbshots for rtklive.com

  Rtklive.com
  Rtklive

  Portali Zyrtar i Radio Televizionit te Kosoves.
  Site topics: shqip / kosova / një
  http://rtklive.com rtklive.com Popularity:
 1. thumbshots for gazetablic.com

  Gazetablic.com
  Gazetablic - Lajmi i Fundit, Kosove, Rajon, Bote

  Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote
  Site topics: shqip / lajme / kosova
  http://gazetablic.com gazetablic.com Popularity:
 1. thumbshots for oranews.tv

  Oranews.tv
  Ora News - Të Parët Për Lajmin e Fundit

  Radio Televizioni Ora News, cdo ore nje edicion, cdo minute nje lajm
  Site topics: shqip / gazeta / për
  http://oranews.tv oranews.tv Popularity:
 1. thumbshots for lajmifundit.al

  Lajmifundit.al
  Lajmi i Fundit | Lajme Shqip | Lajmi i Fundit, Lajmi Fundit, Lajmet e Fundit, Lajmifundit, Lajm i Fundit, Kosova, Lajmet e Fundit, Shqiperia, Lajme Online | Lajme, Gazeta Online, Lajmi, Shqip, Informacione

  Lajmi i fundit shqip
  Site topics: shqip / lajmet / rajoni
  http://lajmifundit.al lajmifundit.al Popularity:
 1. thumbshots for kerko-muzik.com

  Kerko-muzik.com
  Kerkomuzik Mbyll Dyert e Saj

  KerkoMuzik ju propozon te kerkoni mp3 shqip 2014 falas dhe ti shkarkoni apo degjoni ato, posedojm mbi 70, 000 muzik shqiptare.
  Site topics: shqip / motorr / kerkimi
  http://kerko-muzik.com kerko-muzik.com Popularity:
 1. thumbshots for onlyshqip.info

  Onlyshqip.info
  60 Four Seasons Sunrooms Complaints And Reviews @ Pissed Consumer

  Four Seasons Sunrooms complaints about customer service and project time. Four Seasons Sunrooms - Water damage in the knee wall of my sunroom. Four Seasons Sunrooms - FOUR SEASONS SUN ROOMS
  Site topics: four seasons sunrooms / ft. / sunroom
  http://onlyshqip.info onlyshqip.info Popularity:
 1. thumbshots for mistreci.com

  Mistreci.com
  Index of /

  Mistreci. com ofron falas filmat dhe serialet më të vlerësuar me titra shqip. Gjithashtu, në këtë portal do të gjeni informacione nga kinematografia, showbiz- i,
  http://mistreci.com mistreci.com Popularity:
 1. thumbshots for atdhe.al

  Atdhe.al
  Atdhe Live | tv Sport Ndeshje Live Streaming Shqip Online

  Atdhe Live Streaming, Live Sports, Free Tv Live Online, Live Football, Albania streaming online, Ndeshje dhe tv live shqip
  Site topics: shqip / ndes / atdheu
  http://atdhe.al atdhe.al Popularity:
 1. thumbshots for lajmpress.com

  Lajmpress.com
  Lajm Lajmpress

  Web faqja zyrtare e gazetës LAJM
  Site topics: shqip / edhe / lajme
  http://lajmpress.com lajmpress.com Popularity:
 1. thumbshots for forumishqiptar.com

  Forumishqiptar.com
  Forumi Shqiptar

  Forumi Shqiptar eshte kuvendi me i madh shqiptar ne Internet. Na vizitoni ne adresen http: //www. ForumiShqiptar. com
  Site topics: shqip / forumit / albasoul
  http://forumishqiptar.com forumishqiptar.com Popularity:
 1. thumbshots for kosovapress.com

  Kosovapress.com
  Ballina - Kosovapress

  Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.
  Site topics: shqip / lajme shqip / kosova
  http://kosovapress.com kosovapress.com Popularity:
 1. thumbshots for teksteshqip.com

  Teksteshqip.com
  Tekste Këngësh Shqip Dhe Videoklipe

  Muzikë shqiptare me mijëra tekste këngësh shqip dhe videoklipe nga të gjitha trevat shqiptare. Gjithashtu lajme showbiz, letërsi, chat, përkthime, votime, etj.
  Site topics: shqip / unikkatil / noizy
  http://teksteshqip.com teksteshqip.com Popularity:
 1. thumbshots for ina-online.net

  Ina-online.net
  Iliria News Agency

  Iliria News Agency - Agjencia e Lajmeve INA Maqedoni
  Site topics: shqip / iliria / maqedoni
  http://ina-online.net ina-online.net Popularity:
 1. thumbshots for aulona.de

  Aulona.de
  Aulona.de | tv Shqip Live, Shqip tv Rtk Ktv Rtv 21 Alsat m Top Channel tv Klan

  Aulona. de Tv Shqip Live Drejtperdrejt Radio Shqip Live Tv Shqip Live RTK RTV 21 KTV Top Channel ALsat M mund te shikon edhe ne iPhone , iPad dhe Android Radiot ne telefon mobil Tablet internet on...
  Site topics: shqip / koha / rtv21
  http://aulona.de aulona.de Popularity:
 1. thumbshots for shqiperia.com

  Shqiperia.com
  Shqiperia, Albania. Lajme, Kulture, Historia Shqiptare

  Faqja e pare e Shqiperia. com me shume informacione te pergjithshme mbi shqiperine, shtypin e dites etj
  Site topics: shqip / fundit / shqiperia
  http://shqiperia.com shqiperia.com Popularity:
 1. thumbshots for shqip-tv.com

  Shqip-tv.com
  Big Brother Albania 9 Live - tv Shqip Live | Shqip tv Live

  Big Brother Albania 9 Live Shiko Televizione Shqiptare Online ne Shqip- TV. com.
  http://shqip-tv.com shqip-tv.com Popularity:
 1. thumbshots for shqip24.tv

  Shqip24.tv
  Big Brother Albania 9 Live - Televizione Shqiptare

  Shiko Big Brother Albania 9 live si dhe televizione shqiptare live ne internet falas, mundesuar nga Shqip24. tv
  Site topics: shqip
  http://shqip24.tv shqip24.tv Popularity:
 1. thumbshots for lsaphoto.com

  Lsaphoto.com
  Lsa - Light Studio Agency

  Light Studio Agency. LSA. NewsPhoto Agency based in Albania
  Site topics: shqip / shqiperi / news photo
  http://lsaphoto.com lsaphoto.com Popularity:
 1. thumbshots for shtepiaelibrit.com

  Shtepiaelibrit.com
  Libraria Shtepiaelibrit.com - Libraria Shtepiaelibrit.com

  Libraria ShtepiaeLibrit. com
  Site topics: shqip / libraria / studime
  http://shtepiaelibrit.com shtepiaelibrit.com Popularity: