Top 25 Prishtina sites

Filter by country: Albania
 1. thumbshots for lajmi.net

  Lajmi.net
  Lajme Të Kosovës Nga Politika, Zgjedhjet, Ekonomia, Sporti, Showbiz, Lifestyle, Arti Dhe Teknologjia

  Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.
  http://lajmi.net lajmi.net Popularity:
 1. thumbshots for uni-pr.edu

  Uni-pr.edu
  Universiteti i Prishtins - Universiteti i Prishtins

  I dedikuar për mësim dhe hulumtim, sipas vlerave e sistemeve perëndimore, Universiteti i Prishtinës po bënë hapa të . . .
  Site topics: prishtina / prill / pristina
  http://uni-pr.edu uni-pr.edu Popularity:
 1. thumbshots for airprishtina.com

  Airprishtina.com
  Airprishtina-home

  Air Prishtina, der wichtigste und führende Anbieter von preiswerten und qualitativ hochwertigen Direktflügen in den Kosovo und nach Mazedonien, schlägt seit über 30 Jahren zuverlässig die Brücke zu Fa...
  http://airprishtina.com airprishtina.com Popularity:
 1. thumbshots for thesermonsdomain.com

  Thesermonsdomain.com
  The Sermons Domain

  This weeks curation wont overwhelm. Theres pieces talking about J. Coles amazing signing story, giving a second chance to Weezy F. Baby, why Bryson Tiller
  Site topics: prishtina / hop / sermon
  http://thesermonsdomain.com thesermonsdomain.com Popularity:
 1. thumbshots for flyksabook.com

  Flyksabook.com
  Online Reservation

  http://flyksabook.com flyksabook.com Popularity:
 1. thumbshots for dardania.us

  Dardania.us
  Dardania Chat | Chat me Kamer | Chat Dardania | Dardania | Albachat

  Dardania Chat, DardaniaChat, Dardania, Chat Dardania, AlbaChat, Alba Chat, Kosova, Chat Shqip
  Site topics: chat shqip / albachat / alba
  http://dardania.us dardania.us Popularity:
 1. thumbshots for ffk-kosova.com

  Ffk-kosova.com
  Federata e Futbollit e Kosovës

  Federata e Futbollit e Kosovës, Football Federation of Kosova
  Site topics: prishtina / federata / futbolli
  http://ffk-kosova.com ffk-kosova.com Popularity:
 1. thumbshots for startfaqe.com

  Startfaqe.com
  Startfaqe Vendi Per te Gjith

  VENDI KU MUNDESH TË START TOSH NË INTERNET, informime Lidhje të ndryshme Motorra kërkus Albanian Search engine regjistrim web faqen , email epost etj,
  Site topics: prishtina / shkup / kerko
  http://startfaqe.com startfaqe.com Popularity:
 1. thumbshots for smarttronik.com

  Smarttronik.com
  Shitore Online Për Elektronikë Dhe Automatikë Prishtinë Kosova - Smarttronik Prishtinë

  Automatikë dhe Elektronikë Industriale
  Site topics: prishtina / pneumatika / automatika
  http://smarttronik.com smarttronik.com Popularity:
 1. thumbshots for kosova-aktuell.de

  Kosova-aktuell.de
  Kosova Aktuell - Home

  Kosova Aktuell - Aktuelles aus Prishtinë (Pristina), Mitrovica, Prizren, Prizeren, Pejë, Pec - Historisches zu Kosova und UCK
  Site topics: prishtina / krasniqi / mitrovica
  http://kosova-aktuell.de kosova-aktuell.de Popularity:
 1. thumbshots for prmagazine.info

  Prmagazine.info
  Prishtina Magazine | Hapsinë Online Për Prishtinën

  Site topics: prishtina / edhe / pembe
  http://prmagazine.info prmagazine.info Popularity:
 1. thumbshots for veriu.com

  Veriu.com
  Veriu Portal - Kreu

  Veriu Portal shtepia e shqiptareve ne internet!
  Site topics: prishtina / moti / tirana
  http://veriu.com veriu.com Popularity:
 1. thumbshots for gazetajnk.com

  Gazetajnk.com
  Ballina - Gazeta Jeta Në Kosovvë

  Site topics: prishtina / lajme / nuk
  http://gazetajnk.com gazetajnk.com Popularity:
 1. thumbshots for rajonipress.com

  Rajonipress.com
  Ballina - Rajonipress.com

  Agjencia Rajonale e Lajmeve - Rajonipress. com, Lajme lokale nga anamorava, rajoni, bota, Gjilan, Kamenice, Viti, Novoberde, Prishtina, Kosova, Republika e Kosoves
  Site topics: prishtina / lajmet / kamenice
  http://rajonipress.com rajonipress.com Popularity:
 1. thumbshots for xenini.com

  Xenini.com
  Xenini

  Te gjitha ne ket web faqe jane foto- montazha dhe jane hajgare dhe nuk e kane qellimin ofendimin e askujt. . . .
  Site topics: prishtina / edhe / kam
  http://xenini.com xenini.com Popularity:
 1. thumbshots for studentet.info

  Studentet.info
  Atje ku Heshtja Nuk është Vlerë Shprehu!

  Informacione dedikuar studenteve per problemet e tyre, jeten, shpenzimet, baticat dhe zbaticat gjat kohes se studimeve.
  Site topics: prishtina / studentet / dhe
  http://studentet.info studentet.info Popularity:
 1. thumbshots for mksf-ks.org

  Mksf-ks.org
  Ballina - Mfsk - Mkbs - Mksf

  MFSK, MKSF, MKBS, Ministria e Forcave Të Sigurisë së Kosovës, Kosova, Kosovo, Prishtina, Prishtinë, Pristina, -
  Site topics: prishtina / prishtinë / mfsk
  http://mksf-ks.org mksf-ks.org Popularity:
 1. thumbshots for kadolli.com

  Kadolli.com
  1&1 Webmail

  Login to access your 1&1 e- mail account and read your e- mail online with 1&1 Webmail. " data- i18n="oao. login. description" data- i18n- attr="content
  Site topics: prishtina / make up / horoscope
  http://kadolli.com kadolli.com Popularity:
 1. thumbshots for ickosovo.com

  Ickosovo.com
  Ick — Innovation Centre Kosovo

  Innovation Centre Kosovo (ICK) is a center whose aim is to connect research and development component of scientific field with the business sector.
  Site topics: prishtina / kosova / ick
  http://ickosovo.com ickosovo.com Popularity:
 1. thumbshots for shqiptar.eu

  Shqiptar.eu

  Site topics: prishtina / kosovar / gjakova
  http://shqiptar.eu shqiptar.eu Popularity:
 1. thumbshots for prishtinafc.com

  Prishtinafc.com
  Prishtina Football Club

  Webfaqja e Klubit Futbollistik Prishtina.
  Site topics: prishtina / drita
  http://prishtinafc.com prishtinafc.com Popularity:
 1. thumbshots for temporiuso.org

  Temporiuso.org
  Temporiuso

  Site topics: prishtina / markthalle / marzo ore
  http://temporiuso.org temporiuso.org Popularity:
 1. thumbshots for msh-ks.org

  Msh-ks.org
  Ministria e Shëndetësisë

  Ministria, Ministria e Shëndetësisë, Ministria e Shëndetësisë e Republikës së Kosovës, Ministria e Shendetesise, Ferid Agani, Ferid Agani, Dr. Ferid Agani, Minister Ferid Agani, Prishtina, Kosova, Fer...
  Site topics: prishtina / faik / ministria
  http://msh-ks.org msh-ks.org Popularity:
 1. thumbshots for pizzerie-prishtina.cz

  Pizzerie-prishtina.cz
  o Nás | Pizzerie Prishtina | Pizza Online | Varnsdorf

  Pizzerie Prishtina Varnsdorf, Vás zve do příjemného prostředí své pizzerie. Pokud se Vám nechce přijít můžete si pizzu objednat online.
  Site topics: prishtina / objednat / varnsdorf
  http://pizzerie-prishtina.cz pizzerie-prishtina.cz Popularity:
 1. thumbshots for gentli.com

  Gentli.com
  be Right Back

  Gentli Shoes
  Site topics: prishtina / ciciban / femra
  http://gentli.com gentli.com Popularity: