Top 25 Nje sites

Filter by country: Albania
 1. thumbshots for shqiperia.com

  Shqiperia.com
  Shqiperia, Albania. Lajme, Kulture, Historia Shqiptare

  Faqja e pare e Shqiperia. com me shume informacione te pergjithshme mbi shqiperine, shtypin e dites etj
  Site topics: nje / fundit / shqiperia
  http://shqiperia.com shqiperia.com Popularity:
 1. thumbshots for gazetametropol.com

  Gazetametropol.com

  Find Cash Advance, Debt Consolidation and more at Gazetametropol. com. Get the best of Insurance or Free Credit Report, browse our section on Cell Phones or learn about Life Insurance. Gazetametropol....
  Site topics: nje / lexo me shume / bashkia
  http://gazetametropol.com gazetametropol.com Popularity:
 1. thumbshots for urimeperditelindje.com

  Urimeperditelindje.com
  Urime Per Ditelindje te Ndryshme

  Urime te shumta per nje dite speciale qe festohet nje here ne vit, Urime ditelindjen. . .
  Site topics: nje / dashur / dite
  http://urimeperditelindje.com urimeperditelindje.com Popularity:
 1. thumbshots for oralajme.com

  Oralajme.com
  Default Parallels Plesk Panel Page

  Site topics: nje / dhe / showbiz
  http://oralajme.com oralajme.com Popularity:
 1. thumbshots for imagazin.al

  Imagazin.al
  Domain Default Page

  info Magazin Albania shpk
  Site topics: nje / njoftime / sherbime
  http://imagazin.al imagazin.al Popularity:
 1. thumbshots for parajsa.com

  Parajsa.com
  Astrologjia

  Astrologjia is a diagram of the heavens, showing the relative position of planets and the signs of the zodiac, used in birth calculations, to foretell personal life events, to predict future events or...
  Site topics: nje / virgo / për
  http://parajsa.com parajsa.com Popularity:
 1. thumbshots for lajmetshqip.com

  Lajmetshqip.com
  Lajmetshqip - Lajmet Shqip

  Lajmet shqip - Lajme nga Shqiperia, rajoni dhe bota. Portali informativ i te gjithe shqiptareve aneembane botes. Nje mundesi informimi me shume
  Site topics: nje / eshte / lajme shqip
  http://lajmetshqip.com lajmetshqip.com Popularity:
 1. thumbshots for horoskopishqip.net

  Horoskopishqip.net
  Horoskopi Shqip - Horoskopi Sot - Javor - Ditor - Mujor - Vjetor

  Rrjetfaqja Horoskopi Shqip eshte nje faqe e cila ofron horoskopin shqip per gjdo dite. Pra horoskopi shqip sot, javor, ditor, mujor dhe vjetor.
  Site topics: nje / luani / ditor
  http://horoskopishqip.net horoskopishqip.net Popularity:
 1. thumbshots for shqiperiaonline.tv

  Shqiperiaonline.tv

  Find Cash Advance, Debt Consolidation and more at Shqiperiaonline. tv. Get the best of Insurance or Free Credit Report, browse our section on Cell Phones or learn about Life Insurance. Shqiperiaonline...
  Site topics: nje / shqiperia / keshilla
  http://shqiperiaonline.tv shqiperiaonline.tv Popularity:
 1. thumbshots for albmark.com

  Albmark.com
  albmark Resources And Information

  albmark. com is your first and best source for information about albmark . Here you will also find topics relating to issues of general interest. We hope you find what you are looking for!
  Site topics: nje / njoftime / shitje
  http://albmark.com albmark.com Popularity:
 1. thumbshots for fieri.com

  Fieri.com
  Portali Fierak Online

  Fieri. com, Portali Fierak Online, Shqiperia, Albania, Fier, fierionline, fieriweb, fieri info
  Site topics: nje / shume / fieri
  http://fieri.com fieri.com Popularity:
 1. thumbshots for greenline.al

  Greenline.al
  Green Line Albania - Lets go Green | ta Pastrojmë Shqipërinë

  Green Line Albania
  Site topics: nje / rreth / shkarko
  http://greenline.al greenline.al Popularity:
 1. thumbshots for mobilenews.al

  Mobilenews.al
  Mobile News Albania

  Dynamic and exciting website for Communication & Technology in Southeastern Europe. The best of News, Gadgets, Reviews for mobile phones, mobile applications, netbooks, notebooks, cameras, video recor...
  Site topics: nje / dhe / samsung galaxy
  http://mobilenews.al mobilenews.al Popularity:
 1. thumbshots for radiotravel.al

  Radiotravel.al
  Iis7

  Radio Travel eshte nje radio rajonale me studio ne Tirane duke mbuluar me sinjal pjesen me te madhe te territorit nga Velipoja deri ne Sarande
  Site topics: nje / trip advisor / travel facts
  http://radiotravel.al radiotravel.al Popularity:
 1. thumbshots for lefutur.al

  Lefutur.al
  Lefutur Amazing Gifts Store

  Amazing Gifts Store
  Site topics: nje / komentet / dhe
  http://lefutur.al lefutur.al Popularity:
 1. thumbshots for logjik.com

  Logjik.com
  Logjik & Psikologji Shqiptare

  Gjithcka mbi psikologjine ne gjuhen Shqipe. Psikologe e theniet e tyre te permbledhura ne nje sit te vetem. Thenie psikologjike teper kuptimplota.
  Site topics: nje / kjo / videot
  http://logjik.com logjik.com Popularity:
 1. thumbshots for klinikaeuromedica.com

  Klinikaeuromedica.com
  Klinikaeuromedica

  Site topics: nje / hundes / klinika
  http://klinikaeuromedica.com klinikaeuromedica.com Popularity:
 1. thumbshots for albnetwork.net

  Albnetwork.net
  Chat Shqiptar - Bisedo Shqip - Mundesuar Nga Irc.albnetwork.net

  Chat Shqip - Bisedoni shqip me shqiptare nga mbare bota ne komunitetin me te madh virtual ne Internet, Komunitetin Albnetwork. net ! Ne jemi nje nder rrjetet me te vjeter shqiptare te IRC. Na vizitoni...
  Site topics: nje / shqiperi / keni
  http://albnetwork.net albnetwork.net Popularity:
 1. thumbshots for sinenomine.net

  Sinenomine.net
  Sine Nomine Associates | Pro it Research & Design Business

  Consulting, design, development, research and support solutions for advanced IT and NOC projects focused on Mainframe, OpenAFS, MONO, NJE IP Bridge.
  Site topics: practical / mono / aix
  http://sinenomine.net sinenomine.net Popularity:
 1. thumbshots for alien.al

  Alien.al
  Alienet Ekzistojne

  Portali i vetem shqiptar mbi alienet, mistere dhe aktivitetet paranormale. Video, artikuj, dokumenta sekrete dhe shume te tjera.
  Site topics: nje / lexo më shumë / aliene
  http://alien.al alien.al Popularity:
 1. thumbshots for lajmetefundit.org

  Lajmetefundit.org
  Registered at Namecheap.com

  LAJMET E FUNDIT Nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe nga Bota te gjitha te permbledhura ketu. Informohu Tani - Lajmi I Fundit minute pas minuti.
  Site topics: nje / politike / lajmet e fundit
  http://lajmetefundit.org lajmetefundit.org Popularity:
 1. thumbshots for urtesi.com

  Urtesi.com
  Urtesi Shqip | Quotes of The Day - Famous Aphorism - Quotes With Pictures

  Fjale te Urta popullore, Aforizma, Thenie te Mencura, Poezi dashurie , Tregime prekese, Status per facebook shqip. . . .
  Site topics: nje / aforizma / thenie
  http://urtesi.com urtesi.com Popularity:
 1. thumbshots for turizmi.com

  Turizmi.com
  Coming Soon!

  Site topics: nje / turizmi / turistike
  http://turizmi.com turizmi.com Popularity:
 1. thumbshots for hiddenforestretreat.org

  Hiddenforestretreat.org
  The Hidden Forest Retreat

  The Hidden Forest Retreat - Gangtok, Sikkim Welcome to The Hidden Forest Retreat - the ultimate retreat for peace
  Site topics: nje / gangtok / duhet
  http://hiddenforestretreat.org hiddenforestretreat.org Popularity:
 1. thumbshots for vetemlajme.com

  Vetemlajme.com
  Economics And Business, Culture, Technology, Sports, Health, Politics

  Vetemlajme
  Site topics: nje / politike / kronike
  http://vetemlajme.com vetemlajme.com Popularity: