Top 25 Muzik Shqip sites

Filtered by country: Albania All countries
 1. thumbshots for risi-ks.com

  Risi-ks.com
  Portali Muzikor Risiks

  The biggest music portal, Listen to your favourite songs.
  Site topics: muzik shqip
  http://risi-ks.com risi-ks.com Popularity:
 1. thumbshots for zemra.org

  Zemra.org
  Lajmet e Fundit | Albachat | Muzik Shqip 2016 | Humor Shqip 2015 | Horoskopi 2015 | Bota e Yjeve | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie 2015 | Sms Dashurie 2015 | Radio Zemra - Www.zemra.org

  Zemra | AlbaChat | Alba Chat | Muzik Shqip 2015 | Humor Shqip 2015 | Lajmet e Fundit | Horoskopi 2015 | Filma Shqip 2015 | Bota e Yjeve | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie 2015 | Sms Dashurie | Radi...
  http://zemra.org zemra.org Popularity:
 1. thumbshots for argetohu.com

  Argetohu.com
  Muzik, Shqip, Mp3, Humor, Filma, Video, , Shqip 2012, Klipe, Radio, Shqiptare, Albanian, Shqipe, Chat, Forum, Foto, Femra, Bukuroshe, Dafina, Genta, Adelina, Muzike, Muzika, Shqiptare, Musik, Music, Musik, Lajme, Shqip, Seriale, Popullore, Rnb, Rap, Hip-hop Argetohu, Argetahu, Argëtohu

  Muzik, Shqip, Mp3, Humor, Filma, Video, , Shqip 2012, Klipe, Radio, Shqiptare, Albanian, Shqipe, Chat, Forum, Foto, Femra, Bukuroshe, Dafina, Genta, Adelina, Muzike, Muzika, Shqiptare, Musik, Music, M...
  Site topics: muzik shqip / shqip / filma shqip
  http://argetohu.com argetohu.com Popularity:
 1. thumbshots for qiftelia.com

  Qiftelia.com

  Qiftelia eshte nje portal muzik shqip qe ju mundeson te degjoni apo shkarkoni kenge shqip 2016 falas ne formatin mp3.
  Site topics: muzik shqip / mp3 shqip / shkarko
  http://qiftelia.com qiftelia.com Popularity:
 1. thumbshots for nastradini.com

  Nastradini.com
  Filma Shqiptare, Muzik Shqip, Humor Shqiptar, Mp3 Shqip Muzik, Horoskopi Dites

  Shkarko Muzik shqip 2009, filma shqiptar humor. Mp3 shqip 2009 falas, muzike shqip horoskopi, filmat shqiptare.
  Site topics: muzik shqip / shqip / muzik
  http://nastradini.com nastradini.com Popularity:
 1. thumbshots for albanian-music.com

  Albanian-music.com
  Albanian Music Videos.top Albanian Radios.,albanian Vip News

  Albanian Music - Muzik Shqip - We’re the first and only entertainment destination solely dedicated to showcasing the most popular, newest Albanian Music Videos. Top Albanian Radio. Albanian Vip News
  http://albanian-music.com albanian-music.com Popularity:
 1. thumbshots for best-ks.com

  Best-ks.com
  Www.best-ks.com - Shkarko Mp3 Mp3 Falas Mp3 Shqip Kenge Shqip Muzik Shqip 2017

  Best- KS Ju mundeson muzik shqip 2017, mp3 shqip, kenge shqip, shqip mp3, shkarko muzik shqip.
  Site topics: muzik shqip / kenge shqip / shqip
  http://best-ks.com best-ks.com Popularity:
 1. thumbshots for mp3lider.com

  Mp3lider.com
  Free Music Download & Play | Muzik Shqip - Mp3 Muzik - Kenge Shqip

  Latest Muzik Shqip Mp3 for free Download. Search and Download. Watch videos and read lyrics also. Shkarkoni Mp3 Shqip Falas
  Site topics: muzik shqip / shqip / muzik
  http://mp3lider.com mp3lider.com Popularity:
 1. thumbshots for muzikshqip2014.com

  Muzikshqip2014.com
  this Website is For Sale!-muzikshqip2014 Resources And Information

  This website is for sale! muzikshqip2014. com is your first and best source for information about muzikshqip2014 . Here you will also find topics relating to issues of general interest. We hope you fi...
  Site topics: muzik shqip / gezuar
  http://muzikshqip2014.com muzikshqip2014.com Popularity:
 1. thumbshots for radiomarimanga.com

  Radiomarimanga.com

  Site topics: muzik shqip / mp3 shqip / music shqip
  http://radiomarimanga.com radiomarimanga.com Popularity:
 1. thumbshots for radiodardania.com

  Radiodardania.com
  Home • Radiodardania.com

  RadioDardania. com 24 Radio Shqip, Chat, Forum edhe YouTube Videos. RadioDardania ist ein Webradio mit albanischen Songs. Video Chat, Dardania Kosova Tetova
  Site topics: muzik shqip / muzik / shqip
  http://radiodardania.com radiodardania.com Popularity:
 1. thumbshots for knaqnu.com

  Knaqnu.com
  Albume.net | Muzik Shqip | Shkarko Muzika

  Shkarko Muzik Shqip, Muzik Shqip, Mp3 Shqip, Video Klipe Shqip, Humor shqip, Filma shqip, Dafina zeqiri, Adelina Ismajli, Stupcat, Barcoleta.
  http://knaqnu.com knaqnu.com Popularity:
 1. thumbshots for tingulli.com

  Tingulli.com
  Portali i Muzikës Shqip

  Portali i muzikës shqipëtare
  Site topics: muzik shqip / mp3 shqip / tingulli
  http://tingulli.com tingulli.com Popularity:
 1. thumbshots for sound-ks.com

  Sound-ks.com
  Bluehost.com

  Sound- Ks. com - Mp3, Shqip, Muzik, Shqip, Video, Shqip, Klipe, Shqip, Filma, Shqip, Humor, Shqip, Download, Shkarko, Clipe, Albume, 2006, Muzika Shqiptare, Mp3, Shqip, Shkarko, Mp3, Video, Klipe, Vid...
  Site topics: muzik shqip / mp3 shqip / muzik
  http://sound-ks.com sound-ks.com Popularity:
 1. thumbshots for efefirt.com

  Efefirt.com

  Find Cash Advance, Debt Consolidation and more at Efefirt. com. Get the best of Insurance or Free Credit Report, browse our section on Cell Phones or learn about Life Insurance. Efefirt. com is the si...
  Site topics: muzik shqip / shqip / faqja
  http://efefirt.com efefirt.com Popularity:
 1. thumbshots for thesari.com

  Thesari.com
  Lajme - Thesari

  Portali informativ i ngjarjeve në Shqipëri. Politika aktuale, ekonomia, jeta shoqërore, kultura, opinione dhe analiza të paanshme.
  Site topics: shqip / lajme / ministri
  http://thesari.com thesari.com Popularity:
 1. thumbshots for gostivari.org

  Gostivari.org
  Gjithmone me Afer Vendlindjes Lajmet e Fundit | Albachat | Muzik Shqip 2015 | Humor Shqip 2015 | Horoskopi 2015 | Bota e Yjeve | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie 2015 | Sms Dashurie 2015 | Radio Chat - Www.gostivari.org | Coming Soon Website Loader

  Gostivari. ORG - Gjithmone me Afer VendLindjes - Coming Soon Website Loader - Me ne Gjithmone me afer VendLindjes - FlashComs Community Video Chat ALbaChat music sound Radio Live Rinia Gostivarit
  http://gostivari.org gostivari.org Popularity:
 1. thumbshots for albasong.com

  Albasong.com
  Shqip1 - Lajmi me Pare Kalon Tek ne | Portal Lajmesh, Lajme Shqip,shqip Lajme,shqipnews,lajme, Telegrafi

  Albasong. com Ju ofron te shkarkoni mp3 shqip 2012 falas
  http://albasong.com albasong.com Popularity:
 1. thumbshots for pritpak.com

  Pritpak.com
  Pritpak

  LajmeOnline. EU delivers the latest breaking news and information on the latest top stories, weather, business, entertainment, politics, and more.
  Site topics: muzik shqip / humor shqip / muzik
  http://pritpak.com pritpak.com Popularity:
 1. thumbshots for tendenca.com

  Tendenca.com
  Shitorja e Parë Dhe e Vetme Legale me Muzikë Shqip

  Tendenca është shitorja online me muzikë MP3 e para në gjuhën shqipe. Bleni muzikë legale shqip!
  http://tendenca.com tendenca.com Popularity:
 1. thumbshots for lexolajmet.com

  Lexolajmet.com

  Just another WordPress site
  Site topics: muzik shqip / shqip / teknologji
  http://lexolajmet.com lexolajmet.com Popularity:
 1. thumbshots for muzikshqip.al

  Muzikshqip.al
  Mp3 Muzik Shqip

  Shkarkoni Kenga Mp3 Muzik Shqip Falas ne CD kualitet dhe pa reklama! . Kenget me te reja Shqiptare Download Free Albanian MP3 Music!
  Site topics: muzik shqip / muzik / shqip
  http://muzikshqip.al muzikshqip.al Popularity:
 1. thumbshots for chatshqip.al

  Chatshqip.al
  Chat Shqip :: , , Chatshqip.al

  Chat Shqip Chati Shqiptar - Biseda Live & me kamer (Web Cam). Nje nga Sistemet me te ri per te komunikuar dhe per njohje me Shoqeri.
  Site topics: muzik shqip / chat shqip / prishtin
  http://chatshqip.al chatshqip.al Popularity:
 1. thumbshots for mp3falas.com

  Mp3falas.com
  Home - Download Youtube Mp3 Songs

  Arkiva e kënges shqipe, Këngët e të gjitha koharave dhe zhandreve, mbi 100. 000 këngë shqipe, muzikë shqipe, shkarkoni vetëm me një klikim.
  Site topics: muzik shqip / kenge shqip
  http://mp3falas.com mp3falas.com Popularity:
 1. thumbshots for onshqip.com

  Onshqip.com
  Onshqip - Portali Juaj!

  ONSHQIP - Portali Juaj!
  Site topics: muzik shqip / video shqip / shqip
  http://onshqip.com onshqip.com Popularity: