Top 25 Lajmet E Fundit sites

Filter by country: Albania
 1. thumbshots for albeu.com

  Albeu.com
  Portali Albeu.com, Lajmet e Fundit, Sport, Shqiperi, Kosove, Maqedoni

  Albeu. com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.
  http://albeu.com albeu.com Popularity:
 1. thumbshots for ikub.al

  Ikub.al
  Portali Kryesor i Informacionit Per Shqiptaret

  Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet, numrat e telefonit si ...
  http://ikub.al ikub.al Popularity:
 1. thumbshots for kosovapress.com

  Kosovapress.com
  Ballina - Kosovapress

  Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.
  Site topics: lajmet e fundit / lajme / lajme shqip
  http://kosovapress.com kosovapress.com Popularity:
 1. thumbshots for portalb.mk

  Portalb.mk
  Portalb | Dritare Realiteti

  Dritare Realiteti
  Site topics: lajmet e fundit / lajme / fun
  http://portalb.mk portalb.mk Popularity:
 1. thumbshots for albinfo.ch

  Albinfo.ch
  Albinfo - Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip

  Albinfo. ch është platforma mediale kryesore në diasporë me lajme në shqip, gjermanisht dhe frëngjisht. Ajo publikon për çdo ditë me profesionalizëm me dhjetëra lajme ditore(lajmet e fundit) mbi aktua...
  http://albinfo.ch albinfo.ch Popularity:
 1. thumbshots for ngjarjet.com

  Ngjarjet.com
  Ngjarjet e Fundit

  Ngjarjet. com eshte nje webfaqje per arkivim dhe lexim sa me te leht dhe te shpejt te te gjitha lajmeve dhe ngjarjeve me aktuale ne internet. Te gjith ju mund te publikoni nje lajm edhe ai lajm do te...
  http://ngjarjet.com ngjarjet.com Popularity:
 1. thumbshots for zemra.org

  Zemra.org
  Lajmet e Fundit | Albachat | Muzik Shqip 2016 | Humor Shqip 2015 | Horoskopi 2015 | Bota e Yjeve | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie 2015 | Sms Dashurie 2015 | Radio Zemra - Www.zemra.org

  Zemra | AlbaChat | Alba Chat | Muzik Shqip 2015 | Humor Shqip 2015 | Lajmet e Fundit | Horoskopi 2015 | Filma Shqip 2015 | Bota e Yjeve | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie 2015 | Sms Dashurie | Radi...
  http://zemra.org zemra.org Popularity:
 1. thumbshots for shkurt.com

  Shkurt.com
  Hugedomains.com - Shop For Over 300,000 Premium Domains

  AlbozNest. Com - Foleja e Shqipeve | Dicka Ndryshe e përditshme e pavarur AlbozNest. Com ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e
  http://shkurt.com shkurt.com Popularity:
 1. thumbshots for alboz.al

  Alboz.al
  Coming Soon

  Rrjet social , social network
  Site topics: social site / social
  http://alboz.al alboz.al Popularity:
 1. thumbshots for albparajsa.com

  Albparajsa.com
  Media Online ne Shqip

  Albparajsa. Com Media online web tv dhe shumllojshmeri informacionesh
  Site topics: lajme / media online / politike
  http://albparajsa.com albparajsa.com Popularity:
 1. thumbshots for albnews.al

  Albnews.al
  Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Horoskopi Ditor| Lajmet Shqip Nga Kosova | Lajmi Fundit Showbiz, Sport, Kuriozitete, Bigbrother Albania, Shendeti, Teknologji, Foto Dhe Video

  Lajmi fundit nga vendi rajoni dhe bota. Lajme nga sporti, showbiz, horoskopi, foto, video teknologjia etj. Lajmi fundit nga Maqedonia Kosova etj.
  Site topics: lajmet e fundit / laj / lajme
  http://albnews.al albnews.al Popularity:
 1. thumbshots for express.mk

  Express.mk
  Account Suspended

  Ne jemi ndryshe!
  http://express.mk express.mk Popularity:
 1. thumbshots for tiranachat.net

  Tiranachat.net
  deze Website is te Koop!-de Beste Bron Van Informatie Over Tiranachat

  Deze website is te koop! tiranachat. net is uw eerste en beste bron voor informatie over tiranachat . Hier vindt u ook interessante algemene informatie. We hopen dat u vindt wat u zoekt!
  Site topics: lajmet e fundit / lajme / kuriozitete
  http://tiranachat.net tiranachat.net Popularity:
 1. thumbshots for lajme.org

  Lajme.org

  Një eklips i rrallë diellor, që mundëson një pamje të diellit, pjesërisht ose plotësisht të bllokuar nga hëna, ka filluar. Eklipsi është parë së pari në j
  http://lajme.org lajme.org Popularity:
 1. thumbshots for lajmeonline.com

  Lajmeonline.com
  Lajme Online - Lajme Online Nga Shqiperia Dhe Bota, Lajme te Reja 24

  Lajme Online nga Shqiperia dhe bota, lajme te reja 24
  Site topics: lajmet e fundit / bota / gazeta shqip
  http://lajmeonline.com lajmeonline.com Popularity:
 1. thumbshots for publialb.com

  Publialb.com
  Publialb

  Kuriozitete, Showbiz, Teknologji, Lifestyle, Lajmet e Fundit, Filma Shqiptare, Video Shqiptare, Lojra Online, Foto, Fjalor, Big Brother, Grande Fratello, Tv Live
  http://publialb.com publialb.com Popularity:
 1. thumbshots for ilovetropoja.com

  Ilovetropoja.com
  Try These Tips For Losing Some Weight

  One of the key components of success in the area of weight loss is commitment. Read what the experts are talking about and learn to apply it.
  http://ilovetropoja.com ilovetropoja.com Popularity:
 1. thumbshots for gostivari.org

  Gostivari.org
  Gjithmone me Afer Vendlindjes Lajmet e Fundit | Albachat | Muzik Shqip 2015 | Humor Shqip 2015 | Horoskopi 2015 | Bota e Yjeve | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie 2015 | Sms Dashurie 2015 | Radio Chat - Www.gostivari.org | Coming Soon Website Loader

  Gostivari. ORG - Gjithmone me Afer VendLindjes - Coming Soon Website Loader - Me ne Gjithmone me afer VendLindjes - FlashComs Community Video Chat ALbaChat music sound Radio Live Rinia Gostivarit
  Site topics: lajmet e fundit / albachat / dashurie
  http://gostivari.org gostivari.org Popularity:
 1. thumbshots for lajmetefundit.net

  Lajmetefundit.net
  Lajmet e Fundit Lajmi i Fundit

  lajmetefundit. net
  Site topics: lajmet e fundit / lajmet
  http://lajmetefundit.net lajmetefundit.net Popularity:
 1. thumbshots for ditari.com

  Ditari.com
  Agjensioni i Panvarur i Lajmeve Shqip

  Ditari. com është nji medium i ri i forumar në vitin 2011 nga nji grup studentësh të gazetarisë dhe nga disa gazetarë të pavarur.
  Site topics: lajmet e fundit / lajme shqip / lajme
  http://ditari.com ditari.com Popularity:
 1. thumbshots for media7.al

  Media7.al
  Media7 | Lajmet e Fundit Nga Vendi Dhe Bota, Blog Informativ

  Media7 eshte nje website ku mund te gjeni lajme Shqip nga vendi dhe bota, politike, ekonomi, sport, informacione per teknologjine dhe shkencen e fundit, analiza komente dhe opinione, keshilla per gjit...
  Site topics: lajmet e fundit / fundit / lajme
  http://media7.al media7.al Popularity:
 1. thumbshots for 24media.me

  24media.me
  24ore

  24ore lajme portal per lajme te shpejta
  Site topics: lajmet e fundit / lajme / telegrafi
  http://24media.me 24media.me Popularity:
 1. thumbshots for albanianscreen.com

  Albanianscreen.com
  Buy Domain Names- Find a Premium Domain & Open Your Doors, Buydomains.com

  Buy a domain and see how a premium domain can be the best investment. Your business starts here. Buy a domain today.
  Site topics: episodi / kundër / një
  http://albanianscreen.com albanianscreen.com Popularity:
 1. thumbshots for bisedo.org

  Bisedo.org
  Chat Shqip, Chat Shqiptar, Njohje Vajza Dhe Djem!

  Bisedo. Net Chat shqip ju mundeson njohjen online dhe me vajza dhe djem shqiptare nga e gjith bota! Totalisht Falas dhe pa rregjistrim.
  Site topics: qershor / kosova chat / chat shqiptar
  http://bisedo.org bisedo.org Popularity:
 1. thumbshots for lexolajmet.com

  Lexolajmet.com

  Just another WordPress site
  http://lexolajmet.com lexolajmet.com Popularity: