Top 25 Lajmet sites

Filter by country: Albania
 1. thumbshots for albeu.com

  Albeu.com
  Portali Albeu.com, Lajmet e Fundit, Sport, Shqiperi, Kosove, Maqedoni

  Albeu. com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.
  http://albeu.com albeu.com Popularity:
 1. thumbshots for lajmifundit.al

  Lajmifundit.al
  Lajmi i Fundit | Lajme Shqip | Lajmi i Fundit, Lajmi Fundit, Lajmet e Fundit, Lajmifundit, Lajm i Fundit, Kosova, Lajmet e Fundit, Shqiperia, Lajme Online | Lajme, Gazeta Online, Lajmi, Shqip, Informacione

  Lajmi i fundit shqip
  Site topics: lajmet / rajoni / lajmi
  http://lajmifundit.al lajmifundit.al Popularity:
 1. thumbshots for procreditbank-kos.com

  Procreditbank-kos.com
  Procredit Bank Kosova

  Faqja zyrtare e ProCredit Bank Kosova
  Site topics: lajmet / biznesit / procredit bank
  http://procreditbank-kos.com procreditbank-kos.com Popularity:
 1. thumbshots for shqiperia.com

  Shqiperia.com
  Shqiperia, Albania. Lajme, Kulture, Historia Shqiptare

  Faqja e pare e Shqiperia. com me shume informacione te pergjithshme mbi shqiperine, shtypin e dites etj
  Site topics: lajme / lajmet / shqiperia
  http://shqiperia.com shqiperia.com Popularity:
 1. thumbshots for dukagjini.com

  Dukagjini.com
  Radio Dukagjini

  Synim kryesorë kemi lidhjen e shpejtë mes dërguesve dhe pranuesve të lajmeve dhe depërtimin dhe praninë e tyre të pakufizuar në vend dhe kohë.
  Site topics: lajme / lajmet / dukagjini
  http://dukagjini.com dukagjini.com Popularity:
 1. thumbshots for 10minuta.com

  10minuta.com
  Lajmet e Fundit Shqip

  Gazeta lajme shqip online nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Zvicra, Gjermania. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike, Sport
  Site topics: lajme / lajmet / sot
  http://10minuta.com 10minuta.com Popularity:
 1. thumbshots for ngjarjet.com

  Ngjarjet.com
  Ngjarjet e Fundit

  Ngjarjet. com eshte nje webfaqje per arkivim dhe lexim sa me te leht dhe te shpejt te te gjitha lajmeve dhe ngjarjeve me aktuale ne internet. Te gjith ju mund te publikoni nje lajm edhe ai lajm do te...
  Site topics: lajme shqip / lajm / lajme nga
  http://ngjarjet.com ngjarjet.com Popularity:
 1. thumbshots for albislam.com

  Albislam.com
  Faqja e Parë Islame Në Gjuhën Shqipe

  albislam! - Faqja e parë islame në gjuhën shqipe
  Site topics: lajmet / lajme / parë
  http://albislam.com albislam.com Popularity:
 1. thumbshots for shkurt.com

  Shkurt.com
  Hugedomains.com - Shop For Over 300,000 Premium Domains

  AlbozNest. Com - Foleja e Shqipeve | Dicka Ndryshe e përditshme e pavarur AlbozNest. Com ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e
  http://shkurt.com shkurt.com Popularity:
 1. thumbshots for mediaelire.net

  Mediaelire.net
  Media e Lire - Ballina

  Media e Lire News Agency, lajme nga Bota për ju.
  Site topics: lajme / lajmet / turqi
  http://mediaelire.net mediaelire.net Popularity:
 1. thumbshots for ilirida.net

  Ilirida.net
  Shpejtë Dhe Drejtë

  shpejtë dhe drejtë
  http://ilirida.net ilirida.net Popularity:
 1. thumbshots for lajm-shqip.com

  Lajm-shqip.com
  Welcome!

  Pavarësisht tërheqjes së Galaxy Note 7, Samsung është ende lider në tregun global të smartphone- ëve në tremujorin e tretë të 2016.
  Site topics: lajmet / lajme / lajmi
  http://lajm-shqip.com lajm-shqip.com Popularity:
 1. thumbshots for mjeku.net

  Mjeku.net

  Portali i parë profesional në gjuhën shqipe i specializuar për të ofruar tema edukative dhe informative të fushës shëndetësore.
  Site topics: lajme / lajmet / fëmijët
  http://mjeku.net mjeku.net Popularity:
 1. thumbshots for korneri.net

  Korneri.net

  Ripost është iniciativë urgjente e dizajnuar të jetë videportali i parë në Kosovë. Në formatin aktual beta, Ripost do të transmetojë emisione ekskluzive, videolajme, lajme të shkruara dhe çkado tjetër...
  Site topics: lajmet / superliga / shumë
  http://korneri.net korneri.net Popularity:
 1. thumbshots for kohavision.net

  Kohavision.net
  Kohavision

  Televizioni më i pavarur në Kosovë, KTV Kohavision, www. koha. net. . .
  Site topics: lajme / lajmet / rubikon
  http://kohavision.net kohavision.net Popularity:
 1. thumbshots for lajmetshqip.com

  Lajmetshqip.com
  Lajmetshqip - Lajmet Shqip

  Lajmet shqip - Lajme nga Shqiperia, rajoni dhe bota. Portali informativ i te gjithe shqiptareve aneembane botes. Nje mundesi informimi me shume
  Site topics: lajme shqip / lajmet / lajme
  http://lajmetshqip.com lajmetshqip.com Popularity:
 1. thumbshots for albparajsa.com

  Albparajsa.com
  Media Online ne Shqip

  Albparajsa. Com Media online web tv dhe shumllojshmeri informacionesh
  Site topics: lajme / media online / politike
  http://albparajsa.com albparajsa.com Popularity:
 1. thumbshots for rajonipress.com

  Rajonipress.com
  Ballina - Rajonipress.com

  Agjencia Rajonale e Lajmeve - Rajonipress. com, Lajme lokale nga anamorava, rajoni, bota, Gjilan, Kamenice, Viti, Novoberde, Prishtina, Kosova, Republika e Kosoves
  Site topics: lajmet / kamenice / gjilan
  http://rajonipress.com rajonipress.com Popularity:
 1. thumbshots for pcworld.al

  Pcworld.al
  Medium Për Teknologjinë, Informacionin Dhe Komunikimin Në Gjuhën Shqipe Pcworld Albanian

  Medium për Teknologjinë, Informacionin dhe Komunikimin në gjuhën shqipe
  Site topics: lajmet / pc world / pcworld
  http://pcworld.al pcworld.al Popularity:
 1. thumbshots for lajmeshqip.com

  Lajmeshqip.com
  Lajme Shqip | Lajme, Lajmet e Fundit, Shqip, Hulumtime, Dossier, Sport, Showbiz, Lifestyle, Video, Foto

  Lajme, Lajme Shqip, Lajmet e fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia, vendi, rajoni dhe bota!
  Site topics: lajme / lajmet / lajme shqip
  http://lajmeshqip.com lajmeshqip.com Popularity:
 1. thumbshots for tv-opinion.com

  Tv-opinion.com
  Televizioni Opnion

  Site topics: lajmet / edhe / për
  http://tv-opinion.com tv-opinion.com Popularity:
 1. thumbshots for assembly-kosova.org

  Assembly-kosova.org
  Republika e Kosovës - Kuvendi - Ballina

  Site topics: lajmet / kosovs / kuvendit
  http://assembly-kosova.org assembly-kosova.org Popularity:
 1. thumbshots for korieri.info

  Korieri.info
  電報のお礼の仕方|気持ちが伝わる電報

  電報で結婚式でメッセージを伝えるなら、オリジナルな文だと紹介
  Site topics: lajmet / kosovë / opinione
  http://korieri.info korieri.info Popularity:
 1. thumbshots for merbraha.com

  Merbraha.com
  Shqiperia, Albania. Lajme, Kulture, Historia Shqiptare - Shqiperia

  , Meriman Braha, merbraha. com, qe nga krijimi i saj ne mars te vitit 2002, faqja kryesore e lajmeve ne Shqip e cila i percjell lajmet me foto dhe video ne kohen reale. Mbulon me lajme gjithe shqiptar...
  Site topics: lajmet / merb / dites
  http://merbraha.com merbraha.com Popularity:
 1. thumbshots for kosova.li

  Kosova.li
  Lajmet Nga Kosova Shqiperia Dhe Ter Bota

  lajmet, shqiperia, kosova, TV shqip, Lajme Shqip, Radio shqip, Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Shpallje, Moti ne Kosove, Moti ne Shqiperi, Moti ne Maqedoni, Filma Shqip, Video Shqip, humor shqip, Herosk...
  Site topics: lajmet / lajme shqip / radio shqip
  http://kosova.li kosova.li Popularity: