Top 25 Lajme Shqip sites

Filtered by country: Albania All countries
 1. thumbshots for lexo.al

  Lexo.al
  lajmet e Fundit

  Lajmet e fundit 
  Site topics: lajme shqip / lajme / opinione
  http://lexo.al lexo.al Popularity:
 1. thumbshots for kosovapress.com

  Kosovapress.com
  Ballina - Kosovapress

  Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.
  Site topics: lajme shqip / lajme / shqip
  http://kosovapress.com kosovapress.com Popularity:
 1. thumbshots for almakos.com

  Almakos.com
  Kreu – Almakos.com

  ALMAKOS- Portali informativ , Ndiqni lajmet më të reja nga Maqedonia, Shqipëria, Kosova, dhe trojet tjera shqiptare. , Motoja jonë: SHKURT E SHQIP
  http://almakos.com almakos.com Popularity:
 1. thumbshots for gazetavip.com

  Gazetavip.com
  Gazeta Vip | Lajme Vip

  Lajme VIP
  Site topics: lajme shqip / destaques / marly
  http://gazetavip.com gazetavip.com Popularity:
 1. thumbshots for ilirida.net

  Ilirida.net
  Shpejtë Dhe Drejtë

  shpejtë dhe drejtë
  Site topics: lajme shqip / lajme nga kosova / lajm
  http://ilirida.net ilirida.net Popularity:
 1. thumbshots for illyriapress.com

  Illyriapress.com
  Home - Illyria

  ILLYRIA | Gazeta Shqiptaro- Amerikane në New York
  Site topics: lajme shqip / shqip / lajme
  http://illyriapress.com illyriapress.com Popularity:
 1. thumbshots for lajmetshqip.com

  Lajmetshqip.com
  Lajmetshqip - Lajmet Shqip

  Lajmet shqip - Lajme nga Shqiperia, rajoni dhe bota. Portali informativ i te gjithe shqiptareve aneembane botes. Nje mundesi informimi me shume
  Site topics: lajme shqip / lajme / lajmet
  http://lajmetshqip.com lajmetshqip.com Popularity:
 1. thumbshots for shqipmedia.com

  Shqipmedia.com
  Kënaqësia e Të Lexuarit Shqip

  ShqipMedia ju sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
  http://shqipmedia.com shqipmedia.com Popularity:
 1. thumbshots for lajmeshqip.com

  Lajmeshqip.com
  Lajme Shqip | Lajme, Lajmet e Fundit, Shqip, Hulumtime, Dossier, Sport, Showbiz, Lifestyle, Video, Foto

  Lajme, Lajme Shqip, Lajmet e fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia, vendi, rajoni dhe bota!
  Site topics: lajme shqip / lajme / fundit
  http://lajmeshqip.com lajmeshqip.com Popularity:
 1. thumbshots for albtvradio.com

  Albtvradio.com
  Albania tv Shqip Radio Online

  AlbTvRadio - Media Shqiptare ne Bote me lajme nga Shqiperia Kosova Maqedonia
  http://albtvradio.com albtvradio.com Popularity:
 1. thumbshots for shkabaj.info

  Shkabaj.info
  Shkabaj - Start Here | Fillo Ketu

  Shkabaj. net, Shkabaj. mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment.
  Site topics: lajme shqip / radio shqip / tv shqip
  http://shkabaj.info shkabaj.info Popularity:
 1. thumbshots for marimanga.com

  Marimanga.com
  Motivim.com | Fitnes, Shëndet, Ushqim Dhe Humbje Peshe

  Mësoni çdo ditë si të jetoni më shëndetshëm, më energjik dhe plotë pozitivitet nga faqja më e suksesshme në gjuhen shqipe.
  Site topics: lajme shqip / lajme / banesa
  http://marimanga.com marimanga.com Popularity:
 1. thumbshots for ditari.com

  Ditari.com
  Agjensioni i Panvarur i Lajmeve Shqip

  Ditari. com është nji medium i ri i forumar në vitin 2011 nga nji grup studentësh të gazetarisë dhe nga disa gazetarë të pavarur.
  http://ditari.com ditari.com Popularity:
 1. thumbshots for telegrafi.al

  Telegrafi.al
  Portali Telegrafi - Gazeta Shqiptare ne Internet - Lajmet e Fundit Shqip

  Telegrafi eshte medium i pavarur informativ dhe me i vizituari ne gjuhen Shqipe. Lajme me te fundit nga Ekonomia, Sporti, Magazina, Shëndetësia, Teknologjia ne shqip.
  Site topics: lajme shqip / lajm / lajme nga kosova
  http://telegrafi.al telegrafi.al Popularity:
 1. thumbshots for flashlajme.info

  Flashlajme.info
  Health Pharmacy

  Informimi sa më i shpejt dhe i drejt. Lajme nga vendi dhe bota.
  Site topics: lajme shqip / kuriozitete / një
  http://flashlajme.info flashlajme.info Popularity:
 1. thumbshots for prolajm.com

  Prolajm.com
  Prolajm | Lajme Shqip

  prolajm, Kualitet te larte te lajme ve dhe interaktivitet anemban botes, lajme shqip Top Lajme me Foto dhe Video nga balkani dhe shqiptareve kudo qe ndodhen. Lajme Shqip nga Kosova, Maqedonia, Shqipe...
  http://prolajm.com prolajm.com Popularity:
 1. thumbshots for istogu.com

  Istogu.com
  Istog Republika e Kosoves

  Istogu, Banja, Cerrca, Chat, Gurrakoci, Istogu, Kosova, Prishtina, Rakoshi, Rugova, Shqip, Shqiptar, Sudenica, Tomoci, LDK, Uca, Vrella
  Site topics: lajme shqip / tv shqip / rugova
  http://istogu.com istogu.com Popularity:
 1. thumbshots for albasong.com

  Albasong.com
  Shqip1 - Lajmi me Pare Kalon Tek ne | Portal Lajmesh, Lajme Shqip,shqip Lajme,shqipnews,lajme, Telegrafi

  Albasong. com Ju ofron te shkarkoni mp3 shqip 2012 falas
  Site topics: lajme shqip / chat shqip / mp3 shqip
  http://albasong.com albasong.com Popularity:
 1. thumbshots for prolajme.com

  Prolajme.com
  Informata Në Kohë Reale

  Faqja me kualitet te larte te lajme shqip nga Kosova , Shqiperia , Maqedonia dhe Diaspor me interaktivitet te perdoruesve anembane botes, balkan dhe shqiptareve kudo qe ndodhen. , Opinione dhe shkrime...
  Site topics: lajme shqip / lajme / lajme sportive
  http://prolajme.com prolajme.com Popularity:
 1. thumbshots for shqiperiaonline.info

  Shqiperiaonline.info
  Shqiperia Online | Just Another Wordpress Site

  Just another WordPress site
  Site topics: uncategorised / kompjutera / sherbime
  http://shqiperiaonline.info shqiperiaonline.info Popularity:
 1. thumbshots for shijoje.al

  Shijoje.al
  Shijoje | Shijo Cdo Ditë Foto , Video Dhe Lajme Interesante!

  Site topics: lajme shqip / shqip / show biz
  http://shijoje.al shijoje.al Popularity:
 1. thumbshots for mepress.info

  Mepress.info
  Premium Domain Names at Already Discounted Prices. Make an Offer Today | Directdomains

  Search premium discount domains and check out the Domain Deal of the Day.
  http://mepress.info mepress.info Popularity:
 1. thumbshots for tvlajm.com

  Tvlajm.com
  Blog Just Another Blog!

  Shiko tv lajme shqip nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia dhe mbare bota, ndjek lajmet me te reja nga te gjitha portalet shqiptare
  http://tvlajm.com tvlajm.com Popularity:
 1. thumbshots for mp3shqip2011.wordpress.com

  Mp3shqip2011.wordpress.com
  Muzik Shqip | Mp3 Shqip | Hitet Shqip | Shkarko Muzik Shqip | Shkarko Mp3 Shqip 2011,horoskopi Vjetor, Horoskopi Mujor, Horoskopi Vjetore, Numerologjia, Planetet, Shenjat Astrologjike, Nostradamusi, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

  Shkarko Mp3 Shqip 2011, Horoskopi Vjetor, Horoskopi Mujor, Horoskopi Vjetore, Numerologjia, Planetet, Shenjat Astrologjike, Nostradamusi, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Z...
  http://mp3shqip2011.wordpress.com mp3shqip2011.wordpress.com Popularity:
 1. thumbshots for fieri.altervista.org

  Fieri.altervista.org
  Fieri

  ALL iPTV - ALL NEWS
  Site topics: lajme shqip / gjitha / zani
  http://fieri.altervista.org fieri.altervista.org Popularity: