Top 25 Lajme Shqip sites

Filter by country: Albania
 1. thumbshots for kosovapress.com

  Kosovapress.com
  Ballina - Kosovapress

  Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.
  Site topics: lajme shqip / lajme / shqip
  http://kosovapress.com kosovapress.com Popularity:
 1. thumbshots for almakos.com

  Almakos.com
  Kreu – Almakos.com

  ALMAKOS- Portali informativ , Ndiqni lajmet më të reja nga Maqedonia, Shqipëria, Kosova, dhe trojet tjera shqiptare. , Motoja jonë: SHKURT E SHQIP
  http://almakos.com almakos.com Popularity:
 1. thumbshots for gazetavip.com

  Gazetavip.com
  Gazeta Vip | Lajme Vip

  Lajme VIP
  Site topics: lajme shqip / destaques / marly
  http://gazetavip.com gazetavip.com Popularity:
 1. thumbshots for albinfo.ch

  Albinfo.ch
  Albinfo - Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip

  Albinfo. ch është platforma mediale kryesore në diasporë me lajme në shqip, gjermanisht dhe frëngjisht. Ajo publikon për çdo ditë me profesionalizëm me dhjetëra lajme ditore(lajmet e fundit) mbi aktua...
  http://albinfo.ch albinfo.ch Popularity:
 1. thumbshots for streetdance.us

  Streetdance.us

  Site topics: lajme shqip / nuk / saj
  http://streetdance.us streetdance.us Popularity:
 1. thumbshots for ngjarjet.com

  Ngjarjet.com
  Ngjarjet e Fundit

  Ngjarjet. com eshte nje webfaqje per arkivim dhe lexim sa me te leht dhe te shpejt te te gjitha lajmeve dhe ngjarjeve me aktuale ne internet. Te gjith ju mund te publikoni nje lajm edhe ai lajm do te...
  Site topics: lajme shqip / lajm / lajme nga
  http://ngjarjet.com ngjarjet.com Popularity:
 1. thumbshots for xeher.de

  Xeher.de
  Muzik Shqip - tv Shqip - Chat Shqip - Filma Shqip - Humor Shqip - Radio Shqip - Lajme Shqip

  Muzik Shqip, Mp3 Shqip, Chat Shqip, TV Shqip, TV Shqip live, Chat Shqiptar, Albanian Musik, Muzik Shqip Mp3, Muzike Shqip, Kosova Shqip, Muzika Shqip, Shqiptar, popullore, Xeher. de
  http://xeher.de xeher.de Popularity:
 1. thumbshots for ilirida.net

  Ilirida.net
  Shpejtë Dhe Drejtë

  shpejtë dhe drejtë
  Site topics: lajme shqip / lajme nga kosova / lajm
  http://ilirida.net ilirida.net Popularity:
 1. thumbshots for shkabaj.tk

  Shkabaj.tk
  Shkabaj - Start Here | Fillo Ketu

  Shkabaj. net, Shkabaj. mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment.
  Site topics: lajme shqip / radio shqip / tv shqip
  http://shkabaj.tk shkabaj.tk Popularity:
 1. thumbshots for illyriapress.com

  Illyriapress.com
  Home - Illyria

  ILLYRIA | Gazeta Shqiptaro- Amerikane në New York
  Site topics: lajme shqip / shqip / lajme
  http://illyriapress.com illyriapress.com Popularity:
 1. thumbshots for veqhite.net

  Veqhite.net
  Qendra e Muzikes Shqiptare

  muzika shqip, albanian music muzik shqip, lajme shqip, albania chat, mp3 shqip, miss albania, music shqip, miss kosova, mp3 shqip falas, albanian single, albanian personals, radio dashuria, emra shqip...
  http://veqhite.net veqhite.net Popularity:
 1. thumbshots for lajmetshqip.com

  Lajmetshqip.com
  Lajmetshqip - Lajmet Shqip

  Lajmet shqip - Lajme nga Shqiperia, rajoni dhe bota. Portali informativ i te gjithe shqiptareve aneembane botes. Nje mundesi informimi me shume
  Site topics: lajme shqip / lajme / lajmet
  http://lajmetshqip.com lajmetshqip.com Popularity:
 1. thumbshots for shqipmedia.com

  Shqipmedia.com
  Kënaqësia e Të Lexuarit Shqip

  ShqipMedia ju sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
  http://shqipmedia.com shqipmedia.com Popularity:
 1. thumbshots for t-sh.net

  T-sh.net
  Redirecting

  t- sh. net is your first and best source for information about t- sh . Here you will also find topics relating to issues of general interest. We hope you find what you are looking for!
  http://t-sh.net t-sh.net Popularity:
 1. thumbshots for lajmeshqip.com

  Lajmeshqip.com
  Lajme Shqip | Lajme, Lajmet e Fundit, Shqip, Hulumtime, Dossier, Sport, Showbiz, Lifestyle, Video, Foto

  Lajme, Lajme Shqip, Lajmet e fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia, vendi, rajoni dhe bota!
  Site topics: lajme shqip / lajme / fundit
  http://lajmeshqip.com lajmeshqip.com Popularity:
 1. thumbshots for gazetashqiptare.eu

  Gazetashqiptare.eu
  Shop am Eyewear Sunglasses Just Sunnies Australia Store Sale

  Shop online for the latest AM Eyewear sunglasses, big discounts and quick shipping.
  http://gazetashqiptare.eu gazetashqiptare.eu Popularity:
 1. thumbshots for albtvradio.com

  Albtvradio.com
  Albania tv Shqip Radio Online

  AlbTvRadio - Media Shqiptare ne Bote me lajme nga Shqiperia Kosova Maqedonia
  http://albtvradio.com albtvradio.com Popularity:
 1. thumbshots for lexo.mk

  Lexo.mk
  Default Parallels Plesk Page

  Agjensi e pavarur e Lajmeve Online Lexo. mk
  http://lexo.mk lexo.mk Popularity:
 1. thumbshots for kosova.li

  Kosova.li
  Lajmet Nga Kosova Shqiperia Dhe Ter Bota

  lajmet, shqiperia, kosova, TV shqip, Lajme Shqip, Radio shqip, Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Shpallje, Moti ne Kosove, Moti ne Shqiperi, Moti ne Maqedoni, Filma Shqip, Video Shqip, humor shqip, Herosk...
  Site topics: lajme shqip / tv shqip / shqip
  http://kosova.li kosova.li Popularity:
 1. thumbshots for kosovapost.com

  Kosovapost.com
  Hugedomains.com - Kosovapost.com is For Sale (kosova Post)

  - Kosovapost
  Site topics: lajme shqip / teknologji / magazina
  http://kosovapost.com kosovapost.com Popularity:
 1. thumbshots for lajme-shqip.com

  Lajme-shqip.com
  Lajme Shqip

  Find Cash Advance, Debt Consolidation and more at Lajme- Shqip. com. Get the best of Insurance or Free Credit Report, browse our section on Cell Phones or learn about Life Insurance. Lajme- Shqip. com...
  Site topics: dhe
  http://lajme-shqip.com lajme-shqip.com Popularity:
 1. thumbshots for marimanga.com

  Marimanga.com
  Motivim.com | Fitnes, Shëndet, Ushqim Dhe Humbje Peshe

  Mësoni çdo ditë si të jetoni më shëndetshëm, më energjik dhe plotë pozitivitet nga faqja më e suksesshme në gjuhen shqipe.
  Site topics: lajme shqip / lajme / banesa
  http://marimanga.com marimanga.com Popularity:
 1. thumbshots for ditari.com

  Ditari.com
  Agjensioni i Panvarur i Lajmeve Shqip

  Ditari. com është nji medium i ri i forumar në vitin 2011 nga nji grup studentësh të gazetarisë dhe nga disa gazetarë të pavarur.
  http://ditari.com ditari.com Popularity:
 1. thumbshots for telegrafi.al

  Telegrafi.al
  Portali Telegrafi - Gazeta Shqiptare ne Internet - Lajmet e Fundit Shqip

  Telegrafi eshte medium i pavarur informativ dhe me i vizituari ne gjuhen Shqipe. Lajme me te fundit nga Ekonomia, Sporti, Magazina, Shëndetësia, Teknologjia ne shqip.
  Site topics: lajme shqip / lajm / lajme nga kosova
  http://telegrafi.al telegrafi.al Popularity:
 1. thumbshots for flashlajme.info

  Flashlajme.info
  Health Pharmacy

  Informimi sa më i shpejt dhe i drejt. Lajme nga vendi dhe bota.
  Site topics: lajme shqip / kuriozitete / një
  http://flashlajme.info flashlajme.info Popularity: