Top 20 Lajme Nga Shqiperia sites

Filter by country: Albania
 1. thumbshots for noa.al

  Noa.al
  Noa Lajme - Agjencia Kombëtare e Lajmeve

  NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botës
  http://noa.al noa.al Popularity:
 1. thumbshots for newsbomb.al

  Newsbomb.al
  Newsbomb

  Portali me i madh i lajmeve ne shqiperi, albania
  Site topics: lajme nga shqiperia / lajme / kulture
  http://newsbomb.al newsbomb.al Popularity:
 1. thumbshots for qiriu.net

  Qiriu.net
  Qiriu Media

  Qiriu. net është një media online me eksperiencë 1 vjeçare nën këtë logo. Me muaj të mbyllur me mbi 1 milion klikime, me një shtrirje përtej kufinjve shqiptar si dhe qëllimin me planin e qartë sëbashk...
  Site topics: qesh / plas / kurt
  http://qiriu.net qiriu.net Popularity:
 1. thumbshots for index.al

  Index.al
  Lajme - Njoftime Per Pune Dhe Per Cdogj Nga Shqiperia - Lajme - Njoftime Per Pune Dhe Per Cdogj Nga Shqiperia

  Lajme - Njoftime per pune dhe per cdogj nga Shqiperia
  Site topics: nga / saj / basha
  http://index.al index.al Popularity:
 1. thumbshots for albalove.ch

  Albalove.ch
  Lajme Nga Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Bota Dhe Sporti. Lajme Shqip, Lajmet Shqip

  Lajme nga Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Bota dhe Sporti Rifreskim çdo 20 minuta, me të rejat dhe më të fundit. Lajme Shqip, Lajmet Shqip Një ndër portalet më të vizituar.
  http://albalove.ch albalove.ch Popularity:
 1. thumbshots for rilindjademokratike.com

  Rilindjademokratike.com
  Rilindja Demokratike

  Gazeta Rilindja Demokratike - Online
  http://rilindjademokratike.com rilindjademokratike.com Popularity:
 1. thumbshots for ilirida.net

  Ilirida.net
  Shpejtë Dhe Drejtë

  shpejtë dhe drejtë
  http://ilirida.net ilirida.net Popularity:
 1. thumbshots for nerashti.com

  Nerashti.com
  Kryefaqja | Nerashti.com

  Me afer vendlindjes. .
  http://nerashti.com nerashti.com Popularity:
 1. thumbshots for revistashqiptare.com

  Revistashqiptare.com
  Home - Revista Shqiptare

  Revista online e shqiptareve, lajme, thashetheme, vipat shqiptar, gossip
  Site topics: lajme nga shqiperia / vipat / vret
  http://revistashqiptare.com revistashqiptare.com Popularity:
 1. thumbshots for albtvradio.com

  Albtvradio.com
  Albania tv Shqip Radio Online

  AlbTvRadio - Media Shqiptare ne Bote me lajme nga Shqiperia Kosova Maqedonia
  http://albtvradio.com albtvradio.com Popularity:
 1. thumbshots for lajme-shqip.com

  Lajme-shqip.com
  Lajme Shqip

  Find Cash Advance, Debt Consolidation and more at Lajme- Shqip. com. Get the best of Insurance or Free Credit Report, browse our section on Cell Phones or learn about Life Insurance. Lajme- Shqip. com...
  Site topics: dhe
  http://lajme-shqip.com lajme-shqip.com Popularity:
 1. thumbshots for zhurnalplus.com

  Zhurnalplus.com
  Zhurnal Ads

  Zhurnal | Agjenci e lajmeve
  Site topics: lajme nga / lajme / bota
  http://zhurnalplus.com zhurnalplus.com Popularity:
 1. thumbshots for telegrafi.al

  Telegrafi.al
  Portali Telegrafi - Gazeta Shqiptare ne Internet - Lajmet e Fundit Shqip

  Telegrafi eshte medium i pavarur informativ dhe me i vizituari ne gjuhen Shqipe. Lajme me te fundit nga Ekonomia, Sporti, Magazina, Shëndetësia, Teknologjia ne shqip.
  http://telegrafi.al telegrafi.al Popularity:
 1. thumbshots for prolajm.com

  Prolajm.com
  Prolajm | Lajme Shqip

  prolajm, Kualitet te larte te lajme ve dhe interaktivitet anemban botes, lajme shqip Top Lajme me Foto dhe Video nga balkani dhe shqiptareve kudo qe ndodhen. Lajme Shqip nga Kosova, Maqedonia, Shqipe...
  http://prolajm.com prolajm.com Popularity:
 1. thumbshots for welovealbania.com

  Welovealbania.com
  Homepage

  We Love Albania, Lajme Interesante nga Shqiperia
  http://welovealbania.com welovealbania.com Popularity:
 1. thumbshots for prolajme.com

  Prolajme.com
  Informata Në Kohë Reale

  Faqja me kualitet te larte te lajme shqip nga Kosova , Shqiperia , Maqedonia dhe Diaspor me interaktivitet te perdoruesve anembane botes, balkan dhe shqiptareve kudo qe ndodhen. , Opinione dhe shkrime...
  http://prolajme.com prolajme.com Popularity:
 1. thumbshots for shqiperiaonline.info

  Shqiperiaonline.info
  Shqiperia Online | Just Another Wordpress Site

  Just another WordPress site
  Site topics: uncategorised / kompjutera / sherbime
  http://shqiperiaonline.info shqiperiaonline.info Popularity:
 1. thumbshots for focusnews.al

  Focusnews.al
  Lajmet e Fundit ne Focus | Lajme Shqip,lajmet e Fundit, Greqi, Emigracion,focus News

  FocusNews. AlFjalaJone. com|Lajmet e Fundit Nga Greqia, Emigracioni, Lajme Shqip, Athine, Gazeta,
  http://focusnews.al focusnews.al Popularity:
 1. thumbshots for lajmet.altervista.org

  Lajmet.altervista.org
  Lajme Nga Shqiperia - Flash Lajme Shqip - Albanian News

  Lexo Lajmet Shqip online, notizie dall'albania, news albania, Lajme shqip. Lajmet ditore shqip.
  http://lajmet.altervista.org lajmet.altervista.org Popularity:
 1. thumbshots for shekulli.com.al

  Shekulli.com.al
  You Are Being Redirected

  Informacion, analiza, foto, video; në faqen e gazetës SHEKULLI do të informoheni në kohë reale për zhvillimet më të fundit nga vendi, rajoni dhe bota.
  http://shekulli.com.al shekulli.com.al Popularity: