Top 25 Kosova sites

Filter by country: Albania
 1. thumbshots for gazetaexpress.com

  Gazetaexpress.com
  Lajmi i Fundit - Gazetaexpress

  GazetaExpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e VIP- ave, shëndetësia etj.
  Site topics: kosova / lajme nga kosova / nuk
  http://gazetaexpress.com gazetaexpress.com Popularity:
 1. thumbshots for lajmi.net

  Lajmi.net
  Lajme Të Kosovës Nga Politika, Zgjedhjet, Ekonomia, Sporti, Showbiz, Lifestyle, Arti Dhe Teknologjia

  Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.
  Site topics: kosova / politike / prishtina
  http://lajmi.net lajmi.net Popularity:
 1. thumbshots for balkanweb.com

  Balkanweb.com

  BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë d...
  Site topics: kosova / komento / fotogaleri
  http://balkanweb.com balkanweb.com Popularity:
 1. thumbshots for albeu.com

  Albeu.com
  Portali Albeu.com, Lajmet e Fundit, Sport, Shqiperi, Kosove, Maqedoni

  Albeu. com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.
  Site topics: kosova / prej / lajmet
  http://albeu.com albeu.com Popularity:
 1. thumbshots for botasot.info

  Botasot.info
  Bota Sot

  Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online
  Site topics: kosova / lajme / bota
  http://botasot.info botasot.info Popularity:
 1. thumbshots for orainfo.com

  Orainfo.com
  Orainfo Nuk Ndalet

  Nuk ndalet
  Site topics: kosova / speciale
  http://orainfo.com orainfo.com Popularity:
 1. thumbshots for gjirafa.com

  Gjirafa.com
  Kërko Në Gjuhën Tënde

  Gjirafa Makinë Kërkimore Për Faqe Shqip!
  Site topics: kosova / kerko / lyp
  http://gjirafa.com gjirafa.com Popularity:
 1. thumbshots for shqiptarja.com

  Shqiptarja.com

  Shqiptarja. com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e r...
  Site topics: kosova / lajme / balkans
  http://shqiptarja.com shqiptarja.com Popularity:
 1. thumbshots for indeksonline.net

  Indeksonline.net
  Indeksonline

  Indeksonline. net sjell tek ju lajmet e fundit shqip në kohë reale nga politika, sporti, bota e VIP- ave, shëndetësia etj.
  Site topics: lajme nga kosova / prill / indeks
  http://indeksonline.net indeksonline.net Popularity:
 1. thumbshots for rtklive.com

  Rtklive.com
  Rtklive

  Portali Zyrtar i Radio Televizionit te Kosoves.
  Site topics: kosova / radio kosova / një
  http://rtklive.com rtklive.com Popularity:
 1. thumbshots for gazetablic.com

  Gazetablic.com
  Gazetablic - Lajmi i Fundit, Kosove, Rajon, Bote

  Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote
  Site topics: kosova / lajme / showbizz
  http://gazetablic.com gazetablic.com Popularity:
 1. thumbshots for lajmpress.com

  Lajmpress.com
  Lajm Lajmpress

  Web faqja zyrtare e gazetës LAJM
  Site topics: kosova / edhe / lajme
  http://lajmpress.com lajmpress.com Popularity:
 1. thumbshots for kosovapress.com

  Kosovapress.com
  Ballina - Kosovapress

  Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.
  Site topics: kosova / lajme / lajmet e fundit
  http://kosovapress.com kosovapress.com Popularity:
 1. thumbshots for shkabaj.net

  Shkabaj.net
  Shkabaj - Start Here | Fillo Ketu

  Shkabaj. net, Shkabaj. mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment.
  Site topics: kosova / shpallje / gazeta shqip
  http://shkabaj.net shkabaj.net Popularity:
 1. thumbshots for teksteshqip.com

  Teksteshqip.com
  Tekste Këngësh Shqip Dhe Videoklipe

  Muzikë shqiptare me mijëra tekste këngësh shqip dhe videoklipe nga të gjitha trevat shqiptare. Gjithashtu lajme showbiz, letërsi, chat, përkthime, votime, etj.
  Site topics: kosova / videoklipe / noizy
  http://teksteshqip.com teksteshqip.com Popularity:
 1. thumbshots for ofertasuksesi.com

  Ofertasuksesi.com
  Oferta Suksesi - Shpallje Falas | Patundshmeri | Shtepi | Banesa | Vetura | Sherbime

  Shpallje falas | Patundshmeri | Shtepi | Banesa | Vetura | Sherbime
  Site topics: kosova / shpalljet / shpallje
  http://ofertasuksesi.com ofertasuksesi.com Popularity:
 1. thumbshots for ina-online.net

  Ina-online.net
  Iliria News Agency

  Iliria News Agency - Agjencia e Lajmeve INA Maqedoni
  Site topics: kosova / maqedoni / iliria
  http://ina-online.net ina-online.net Popularity:
 1. thumbshots for gazetavip.com

  Gazetavip.com
  Gazeta Vip | Lajme Vip

  Lajme VIP
  Site topics: destaques / marly / lajme shqip
  http://gazetavip.com gazetavip.com Popularity:
 1. thumbshots for gjuhashqipe.com

  Gjuhashqipe.com
  Fillimi

  Synon që të jetë portali më i madh shqiptar, me softuerë, shërbime, shkencë e lajme që kanë të bëjnë me historinë, gjuhën, letërsinë dhe kulturën shqiptare. Në rend të parë portal shqiptar, mbarëkombë...
  Site topics: kosova / lajme / nuk
  http://gjuhashqipe.com gjuhashqipe.com Popularity:
 1. thumbshots for skylife.com

  Skylife.com
  Skylife Dergisi

  Skylife Dergisi
  Site topics: kosova / lezzet / osmanlı
  http://skylife.com skylife.com Popularity:
 1. thumbshots for botashqip.info

  Botashqip.info
  Account Suspended

  Lajme Shqip Shqiperia Kosova Express
  Site topics: kosova / lajme / shqiperia
  http://botashqip.info botashqip.info Popularity:
 1. thumbshots for ekonomia-ks.com

  Ekonomia-ks.com
  Ballina - Agjencia e Lajmeve - Ekonomia

  Site topics: kosova / hoxhaj / madhe
  http://ekonomia-ks.com ekonomia-ks.com Popularity:
 1. thumbshots for prizrenpost.com

  Prizrenpost.com
  Prizren Post - Nga Qendra e Ballkanit

  prizren, prizrenpost, prizren post, kosova,
  Site topics: kosova / zgjedhjet / tiranë
  http://prizrenpost.com prizrenpost.com Popularity:
 1. thumbshots for 10minuta.com

  10minuta.com
  Lajmet e Fundit Shqip

  Gazeta lajme shqip online nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Zvicra, Gjermania. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike, Sport
  Site topics: kosova / rreth / fundit
  http://10minuta.com 10minuta.com Popularity:
 1. thumbshots for kosovothanksyou.com

  Kosovothanksyou.com
  Who Recognized Kosova? The Kosovar People Thank You - Who Recognized Kosovo And Who Recognizes Kosovo

  Countries that have recognized Kosova/Kosovo as an Independent Nation. Independence of Kosovo updates. List of states and countries that have recognized the Republic of Kosovo/Kosova
  Site topics: kosova / kosovo / thank
  http://kosovothanksyou.com kosovothanksyou.com Popularity: