Top 25 Horoskopi sites

Filter by country: Albania
 1. thumbshots for living.al

  Living.al
  Living - Stil Jetese

  Living është i pari dhe i vetmi brand në Shqipëri për stilin e të jetuarit. Revista Living, Living Tv, Botimet Living dhe Living web, pjesë e PlatformësTring.
  Site topics: horoskopi / tradicion / sipas
  http://living.al living.al Popularity:
 1. thumbshots for ladyalbania.al

  Ladyalbania.al
  Revista Lady Albania – Modë, Bukuri, Stil Jetese, Showbiz Dhe Aktualitet

  Revista Lady Albania - Revistë online për femra me informacione dhe këshilla për modën, bukurinë, shëndetin, marrëdhëniet, kuzhinën, udhëtimet, aktualitetin, showbiz- in, horoskopin etj. Lady Albania...
  Site topics: horoskopi / tirane / revista online
  http://ladyalbania.al ladyalbania.al Popularity:
 1. thumbshots for zvaigznutulks.lv

  Zvaigznutulks.lv
  Zvaigžņu Tulks

  Site topics: horoskopi / featured
  http://zvaigznutulks.lv zvaigznutulks.lv Popularity:
 1. thumbshots for lolo.ge

  Lolo.ge

  გაიგე მეტი და იყავი ინფორმირებული. . .
  http://lolo.ge lolo.ge Popularity:
 1. thumbshots for horoskopa.com

  Horoskopa.com
  хороскопи | Horoskopa.com

  Хороскопи, дневен хороскоп, седмичен, месечен и годишен хороскоп . Всеки ден актуална прогноза
  Site topics: horoskop / horoskopi / личен
  http://horoskopa.com horoskopa.com Popularity:
 1. thumbshots for shqiperia.com

  Shqiperia.com
  Shqiperia, Albania. Lajme, Kulture, Historia Shqiptare

  Faqja e pare e Shqiperia. com me shume informacione te pergjithshme mbi shqiperine, shtypin e dites etj
  Site topics: horoskopi / fundit / shqiperia
  http://shqiperia.com shqiperia.com Popularity:
 1. thumbshots for horoskopite.com

  Horoskopite.com
  Cbox.biz - регистрация на домейн и хостинг

  Регистрация на домейн и хостинг от Cbox. biz
  http://horoskopite.com horoskopite.com Popularity:
 1. thumbshots for zemra.org

  Zemra.org
  Lajmet e Fundit | Albachat | Muzik Shqip 2016 | Humor Shqip 2015 | Horoskopi 2015 | Bota e Yjeve | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie 2015 | Sms Dashurie 2015 | Radio Zemra - Www.zemra.org

  Zemra | AlbaChat | Alba Chat | Muzik Shqip 2015 | Humor Shqip 2015 | Lajmet e Fundit | Horoskopi 2015 | Filma Shqip 2015 | Bota e Yjeve | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie 2015 | Sms Dashurie | Radi...
  Site topics: horoskopi / albachat / poezi dashurie
  http://zemra.org zemra.org Popularity:
 1. thumbshots for kupsika.com

  Kupsika.com
  Captcha

  Kupsika. Com - საუკეთესო სტატუსების კრებული: ოდნოს სტატუსები, ფეისბუქის სტატუსები, სკაიპის სტატუსები
  http://kupsika.com kupsika.com Popularity:
 1. thumbshots for knaqu.org

  Knaqu.org
  Knaqu Chat | Albachat | Chat me Kamer | Albachat Zvicer | Albachat Gjermani | Dardania Chat | Chat Shqip | Kosova Chat | Diaspora Chat | Shqiperia Chat | Free Webcam Chat - Chat.zemra.org

  knaqu chat, AlbaChat, Chat me Kamer, albachat zvicer, AlbaChat Gjermani, Dardania Chat, Argetohu Chat, Chat Shqip, Shqiperia Chat, video chat, Kosova Chat, Diaspora Chat, Chat Shqip, Zemra Chat, Alban...
  Site topics: horoskopi / video c / albachat
  http://knaqu.org knaqu.org Popularity:
 1. thumbshots for b2p.ge

  B2p.ge
  იაზროვნე პოზიტიურად

  იაზროვნე პოზიტიურად
  Site topics: horoskopi / biznesi / თქვენ
  http://b2p.ge b2p.ge Popularity:
 1. thumbshots for lidhjet.com

  Lidhjet.com

  Site topics: horoskopi / chat shqip / shqiptar
  http://lidhjet.com lidhjet.com Popularity:
 1. thumbshots for alva.ge

  Alva.ge
  Log in to Teamcity — Teamcity

  Powerful Continuous Integration and Build Server
  http://alva.ge alva.ge Popularity:
 1. thumbshots for astrologia.ge

  Astrologia.ge
  Astrologia | ასტროლოგია

  ასტროლოგიური პროგნოზები Astrological Prognoses
  Site topics: horoskopi / seqsi / fuli
  http://astrologia.ge astrologia.ge Popularity:
 1. thumbshots for horoskopi-2015.lv

  Horoskopi-2015.lv
  Horoskopi 2016, Horoskops 2016

  HOROSKOPI 2016 : : HOROSKOPS 2016 : : HOROSKOPI : : MĒNEŠA HOROSKOPS 2016: : HOROSKOPI, HOROSKOPS. Astrologs
  Site topics: horoskopi / horoskops / savu
  http://horoskopi-2015.lv horoskopi-2015.lv Popularity:
 1. thumbshots for debat24.com

  Debat24.com
  Debat 24 | Lajmi i Pavarur

  Site topics: horoskopi / aktualitet / politikë
  http://debat24.com debat24.com Popularity:
 1. thumbshots for saulesjosta.lv

  Saulesjosta.lv
  Sākums

  NOSLĒPUMAINĀ PASAULE
  Site topics: horoskopi / mistika / horoskops
  http://saulesjosta.lv saulesjosta.lv Popularity:
 1. thumbshots for horoskopishqip.net

  Horoskopishqip.net
  Horoskopi Shqip - Horoskopi Sot - Javor - Ditor - Mujor - Vjetor

  Rrjetfaqja Horoskopi Shqip eshte nje faqe e cila ofron horoskopin shqip per gjdo dite. Pra horoskopi shqip sot, javor, ditor, mujor dhe vjetor.
  http://horoskopishqip.net horoskopishqip.net Popularity:
 1. thumbshots for albnews.al

  Albnews.al
  Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Horoskopi Ditor| Lajmet Shqip Nga Kosova | Lajmi Fundit Showbiz, Sport, Kuriozitete, Bigbrother Albania, Shendeti, Teknologji, Foto Dhe Video

  Lajmi fundit nga vendi rajoni dhe bota. Lajme nga sporti, showbiz, horoskopi, foto, video teknologjia etj. Lajmi fundit nga Maqedonia Kosova etj.
  http://albnews.al albnews.al Popularity:
 1. thumbshots for astro7.org

  Astro7.org

  astro7. org
  http://astro7.org astro7.org Popularity:
 1. thumbshots for horoskopedija.com

  Horoskopedija.com
  Horoskopi - Horoskopedija

  Horoskopedija - Horoskop Enciklopedija
  http://horoskopedija.com horoskopedija.com Popularity:
 1. thumbshots for ehoroskopi.lv

  Ehoroskopi.lv
  Horoskopi | Ehoroskopi

  Zodiakālie horoskopi, seksa horoskopi, erotiskais horoskops, gada horoskops un citi horoskopi.
  Site topics: horoskopi / horoskops
  http://ehoroskopi.lv ehoroskopi.lv Popularity:
 1. thumbshots for mitrovicali.com

  Mitrovicali.com
  Just Another Wordpress Site

  Portali informativ Mitrovicali. com secili nga ju munde te gjej diqka interesante, Mp3, Shqip, Muzik, Shqip, Video, Shqip, Filma, Shqip, Humor, Shqip, Shkarko, Muzike, Shqiptare, Muzika, Shqipe, Alban...
  Site topics: horoskopi / filma / lajme
  http://mitrovicali.com mitrovicali.com Popularity:
 1. thumbshots for e-horoskopi.lv

  E-horoskopi.lv
  e Horoskopi | Just Another Wordpress Site

  JAUNĀKIE Horoskopi 2015. gadam Austrumu horoskops 2015, Zaļās Kazas Koka gads. Ko dāvināt 2015. gadā - dāvanas, talismani. Horoskopi 2015.
  Site topics: horoskopi / horoskops / kāzu
  http://e-horoskopi.lv e-horoskopi.lv Popularity:
 1. thumbshots for horoskopupasaule.lv

  Horoskopupasaule.lv
  Horoskopu Pasaule - Laipni Lūdzam!

  Astrologi, horoskopi, talismani, ezotērika, kursi, skola, talismani, dziedniecība, pasākumu vadīšana
  Site topics: horoskopi / talismani / astrologi
  http://horoskopupasaule.lv horoskopupasaule.lv Popularity: