Top 25 Falas sites

Filter by country: Albania
 1. thumbshots for tvshqip24.info

  Tvshqip24.info
  tv Alb 24 - me Afer Vendlindjes Tuaj

  Televisonet shqiptare gjithmone live: Top channel, kanalet shqip, shpija e kosoves live, big brother albania live, radio dedi24, rtv21 live, rtk live, tvsh live, ktv live, tv shqip live, tvalb, tvalb2...
  Site topics: falas / top channel / tvsh
  http://tvshqip24.info tvshqip24.info Popularity:
 1. thumbshots for zbavitje.com

  Zbavitje.com
  Tutoriale - Kuriozitete - Filma Shqip - Lojra - Lojra Falas - Gazeta Shqiptare

  Filma Shqip - lojra - tutoriale - gazeta shqiptare - Fjalor
  Site topics: falas / fjalor / filma shqip
  http://zbavitje.com zbavitje.com Popularity:
 1. thumbshots for eaglemobile.al

  Eaglemobile.al
  Albtelecom - Individuale

  ALBtelecom sht lider n do komunikim!
  Site topics: falas / individuale / vetëm
  http://eaglemobile.al eaglemobile.al Popularity:
 1. thumbshots for lojra247.al

  Lojra247.al
  Lojra Falas 247

  Lojrat Arcade ju vine falas online. Ne ju ofrojm argëtim dhe lojra fiksuese për të luajtur gjatë gjithë ditës. Mos u mendo gjatë por luaj!
  Site topics: falas / lojra / 247
  http://lojra247.al lojra247.al Popularity:
 1. thumbshots for parajsachat.com

  Parajsachat.com
  Chat Shqiptar, Chat Shqip, Albanian Chat, Albania Chat Room Online Falas

  Chat Shqip online per Shqiptar falas pa regjistrim. Top Albanian chat ne Amerik dhe Zvicer, Kosova chat Maqedonia. Vajza Shqiptare Albania chatroom.
  Site topics: falas / albanian chat / amerik
  http://parajsachat.com parajsachat.com Popularity:
 1. thumbshots for lezha.eu

  Lezha.eu
  Contact Support

  Lezha eshte faqe informative me lajme kulture sport turizem kuriozitete teknologji shendeti shiko filma video muzik shqip foto lojra ndeshje live
  Site topics: falas / ndeshje / menu.
  http://lezha.eu lezha.eu Popularity:
 1. thumbshots for qiftelia.com

  Qiftelia.com

  Qiftelia eshte nje portal muzik shqip qe ju mundeson te degjoni apo shkarkoni kenge shqip 2016 falas ne formatin mp3.
  Site topics: falas / mp3 shqip / muzik shqip
  http://qiftelia.com qiftelia.com Popularity:
 1. thumbshots for peqini.com

  Peqini.com
  Peqini Online Shiko Lajme Ndeshje Filma Foto Video Shqip 2014 | Peqin Albania Lajmet e Fundit, Sport, Video, Foto, Filma me Titra Shqip, Shiko Ndeshje Live, Kanale tv Shqiptare, tv Shqip Live Falas, Lojra, Filma Shqiptar

  Peshëngritja shqiptare gjunjëzohet përfundimisht pas telenovelës së krijuar prej Federatës për pozitivitetin e tre sportistëve shqiptarë në Botërorin e
  Site topics: falas / islame / shqiptaret
  http://peqini.com peqini.com Popularity:
 1. thumbshots for mbreteriterilindjes.com

  Mbreteriterilindjes.com
  Mbreterite e Rilindjes-loje Mesjetare Reale Falas Luajtje Roli Multiplayer

  Loje mesjetare luajtje roli multiplayer. Ne kete loje falas shikoni personazhin tuaj te zhvillohet ne nje komunitet. Zanatci, luftetar ose Duke, do gjeni menyren te ofroni ne shoqeri.
  Site topics: falas / loje / web game
  http://mbreteriterilindjes.com mbreteriterilindjes.com Popularity:
 1. thumbshots for albmark.com

  Albmark.com
  albmark Resources And Information

  albmark. com is your first and best source for information about albmark . Here you will also find topics relating to issues of general interest. We hope you find what you are looking for!
  Site topics: falas / shitje / njoftime
  http://albmark.com albmark.com Popularity:
 1. thumbshots for nsalbania.com

  Nsalbania.com
  Cloud Hosting by ns Albania

  The CP built in NS Albania’s cloud hosting products is bundled with a selection of web accelerators you can use to speed up your sites.
  Site topics: falas / shqiperia / daily backups
  http://nsalbania.com nsalbania.com Popularity:
 1. thumbshots for lojral.com

  Lojral.com
  Luaj Lojra

  Lojra Mire se erdhet ne faqen me te rinovuar me lojra shqip. Nje faqe per te gjitha moshat dhe preferencat.
  Site topics: falas / shume / luaj
  http://lojral.com lojral.com Popularity:
 1. thumbshots for orihost.net

  Orihost.net
  Orihost.com, The Biggest Albanian Hosting Company, Regjistrim Domain, Web Design, Hosting, Host Shqip, Free

  orihost. com, the biggest albanian hosting company, regjistrim domain, web design, orihost. net, hosting, domain, registration, regjistrim, design, dizenjo, server, php, mysl, programming, dizajn, shq...
  Site topics: falas / dizajn / programming
  http://orihost.net orihost.net Popularity:
 1. thumbshots for gazetapazari.com

  Gazetapazari.com
  Pet Photos Gallery | Pet Photos Collection!

  Get access to our Pet Photos gallery at any time of day or night. Hundreds of Pet Photos collection have been upload here.
  Site topics: falas / pazari / lajmerime
  http://gazetapazari.com gazetapazari.com Popularity:
 1. thumbshots for albphilly.com

  Albphilly.com
  Albphilly | Shqiptarã«t Nã« Philadelphia

  Shqiptarët në Philadelphia
  Site topics: falas / shqiptare / nuk
  http://albphilly.com albphilly.com Popularity:
 1. thumbshots for filmaonline.com

  Filmaonline.com
  Home - Filma Online

  Shiko Filma Online HD Filma Amerikan me titra shqip falas Indian Italian, Grek . Filmi Shqiptar, Filma aksion, vizatimor, Film comedy, Watch Films Online.
  Site topics: falas / film comedy / filma online
  http://filmaonline.com filmaonline.com Popularity:
 1. thumbshots for merrtaxi.com

  Merrtaxi.com
  Merr Taxi Tirana Tel 0800 5555, Taxi Tirana Airport Rinas, Cab Taksi Tirane

  Merr Taxi Tirana, 24h taxis in Tirana. National toll free number to call a taxi cab in Tirana 0800 5555. Taxi transfer at Tirana International Airport Nene Tereza Rinas, Albania. Taksi 24 ore ne Tiran...
  Site topics: falas / tirana / taksi
  http://merrtaxi.com merrtaxi.com Popularity:
 1. thumbshots for lojraperfemije.com

  Lojraperfemije.com
  Hugedomains.com - Lojraperfemije.com is For Sale (lojra Per Femije)

  Luani me lojra flash dhe kaloni kohen tuaj te lire sa me mire. Lojrat me te mira per femije dhe te rritur online.
  Site topics: falas / lojra / femije
  http://lojraperfemije.com lojraperfemije.com Popularity:
 1. thumbshots for lajmeri.me

  Lajmeri.me
  Lajmerime - Reklamo Falas - Albanian Classifieds

  Lajmerime nga e gjithe Shqiperia, Kosova, Maqedonia, Greqia, Itali, Gjermani. Vendosni apartamentin ne shitje, bli apartamente, kerko pune, punesime, dergo reklama, biznese shqiptare, numrator telefon...
  Site topics: falas / lajmerime / makina
  http://lajmeri.me lajmeri.me Popularity:
 1. thumbshots for mp3shqipfalas.com

  Mp3shqipfalas.com
  Mp3 Shqip Falas Videoklipe Shqiptare te Reja Muzike Shqip

  Videoklipe shqiptare : te huaja : mp3 shqip te reja falas 2013 - 2014 : free albanian mp3 : muzike shqip 2013 : download free : the voice of albania xfactor
  Site topics: falas / elita / shkarko
  http://mp3shqipfalas.com mp3shqipfalas.com Popularity:
 1. thumbshots for fleteteverdha.info

  Fleteteverdha.info
  Registered at Namecheap.com

  Reklamoni biznesin tuaj falas !
  Site topics: falas / kosove / maqedoni
  http://fleteteverdha.info fleteteverdha.info Popularity:
 1. thumbshots for ndeshje-live.com

  Ndeshje-live.com
  Ndeshje Live - Shiko Ndeshjet Live Online Shqip - Home

  Ndeshje futbolli Live - Shiko ndesjet live online me koment shqip
  Site topics: falas / futboll live / ndeshje live
  http://ndeshje-live.com ndeshje-live.com Popularity:
 1. thumbshots for njedite.com

  Njedite.com
  The Leading nj Elite Site on The Net

  NjeDite. com Lajmet e fundit nga shqiperia, kuriozitete me te reja , lojra falas te reja, lajme nga sporti, futbolli, teknologjia e fundit, tv shqip live online falas
  Site topics: falas / kuriozitete / futbolli
  http://njedite.com njedite.com Popularity:
 1. thumbshots for lundrimi.com

  Lundrimi.com
  Shpallje Falas - Njoftime

  shpallje, shpallje falas, reklama, njoftime
  Site topics: falas / shpallje / shtëpi
  http://lundrimi.com lundrimi.com Popularity:
 1. thumbshots for ashqip.com

  Ashqip.com

  Rrjeti shqiptar!
  Site topics: falas / muzike / programe
  http://ashqip.com ashqip.com Popularity: