Icon for zemra.org

Zemra.org zemra.org

  Get a widget
thumbshot for zemra.org

Lajmet e Fundit | Albachat | Muzik Shqip 2016 | Humor Shqip 2015 | Horoskopi 2015 | Bota e Yjeve | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie 2015 | Sms Dashurie 2015 | Radio Zemra - www. Ze...

Zemra | AlbaChat | Alba Chat | Muzik Shqip 2015 | Humor Shqip 2015 | Lajmet e Fundit | Horoskopi 2015 | Filma Shqip 2015 | Bota e Yjeve | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie 2015 |...

Site Info:

Popularity: Rating: Safety:
Suggest a similar website:

A list of 25 sites similar to: zemra.org

 1. thumbshots for albeu.com

  Albeu.com
  Portali Albeu.com, Lajmet e Fundit, Sport, Shqiperi, Kosove, Maqedoni

  Albeu.com është Portal I Pavarur, Me Seli Në Tiranë, I Themeluar Në Korrik Të Vitit 2003
  http://albeu.com albeu.com Popularity: Site topics: shqip / lajmet e fundit / lajmet
 1. thumbshots for lexo.al

  Lexo.al
  lajmet e Fundit

  Site About Lajme Shqip, Lajmet E Fundit Shqip, Lajme
  http://lexo.al lexo.al Popularity: Site topics: lajme shqip / lajme / opinione
 1. thumbshots for lajmifundit.al

  Lajmifundit.al
  Lajmi i Fundit | Lajme Shqip | Lajmi i Fundit, Lajmi Fundit, Lajmet e Fundit, Lajmifundit, Lajm i Fundit, Kosova, Lajmet e Fundit, Shqiperia, Lajme Online | Lajme, Gazeta Online, Lajmi, Shqip, Informacione

  Lajmi I Fundit Shqip
  http://lajmifundit.al lajmifundit.al Popularity: Site topics: shqip / fundit / lajmi i fundit
 1. thumbshots for knaqu.org

  Knaqu.org
  Knaqu Chat | Albachat | Chat me Kamer | Albachat Zvicer | Albachat Gjermani | Dardania Chat | Chat Shqip | Kosova Chat | Diaspora Chat | Shqiperia Chat | Free Webcam Chat - Chat.zemra.org

  Knaqu Chat, Albachat, Chat Me Kamer, Albachat Zvicer, Albachat Gjermani, Dardania Chat, Argetohu Chat, Chat Shqip, Shqiperia Chat, Video Chat, Kosova ...
  http://knaqu.org knaqu.org Popularity: Site topics: muzik shqip / albachat / knaqu chat
 1. thumbshots for poezishqip.com

  Poezishqip.com
  Poezi Shqip

  Faqja Poezishqip.com U Themelua Në Vitin 2011 Me Qëllimin E Vetëm Që Të Sjell Tek Lexuesit E Apasionuar Të Poezisë Shqipe Dhe Asaj Të Huaj Një Koleksion Të
  http://poezishqip.com poezishqip.com Popularity: Site topics: poezi dashurie / poezi / shqip
 1. thumbshots for 10minuta.com

  10minuta.com
  Lajmet e Fundit Shqip

  Gazeta Lajme Shqip Online Nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Zvicra, Gjermania. Lajmet E Fundit Nga Vendi Dhe Bota Sot Ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Pol...
  http://10minuta.com 10minuta.com Popularity: Site topics: shqip / lajme / fundit
 1. thumbshots for shkurt.com

  Shkurt.com
  Hugedomains.com - Shop For Over 300,000 Premium Domains

  Alboznest. Com - Foleja E Shqipeve | Dicka Ndryshe E Përditshme E Pavarur Alboznest. Com Ju Sjell Lajmet E Fundit Në Kohë Reale Nga Politika, Sporti, Bota E
  http://shkurt.com shkurt.com Popularity: Site topics: shqip / lajmet e fundit / lajme sportive
 1. thumbshots for albinfo.ch

  Albinfo.ch
  Albinfo - Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip

  Albinfo. Ch është Platforma Mediale Kryesore Në Diasporë Me Lajme Në Shqip, Gjermanisht Dhe Frëngjisht. Ajo Publikon Për çdo Ditë Me Profesionalizëm Me Dhjetë...
  http://albinfo.ch albinfo.ch Popularity: Site topics: lajme shqip / lajmet e fundit / gazeta shqiptare
 1. thumbshots for kombetare.al

  Kombetare.al
  Kombetare Whois Service

  Gazete E Perditshme Shqiptare Kombetare Me Lajmet Me Te Fundit Nga Vendi, Rajoni Dhe Bota. Lajmet E Fundit Minute Pas Minute Vetem Ne Kombetare
  http://kombetare.al kombetare.al Popularity: Site topics: shqip / fundit / është
 1. thumbshots for lajmetshqip.com

  Lajmetshqip.com
  Lajmetshqip - Lajmet Shqip

  Lajmet Shqip - Lajme Nga Shqiperia, Rajoni Dhe Bota. Portali Informativ I Te Gjithe Shqiptareve Aneembane Botes. Nje Mundesi Informimi Me Shume
  http://lajmetshqip.com lajmetshqip.com Popularity: Site topics: lajme shqip / lajmet / lajme
 1. thumbshots for ikub.al

  Ikub.al
  Portali Kryesor i Informacionit Per Shqiptaret

  Informacione Te Shumellojshme Si Lajme, Njoftime, Prona Ne Shitje, Oferta Punesimi, Makina Ne Shitje, Oferta Turistike, Lajme Sportive, Biznese, Informa...
  http://ikub.al ikub.al Popularity: Site topics: lajmet e fundit / lajme / lajme nga vendi
 1. thumbshots for topfilma.net

  Topfilma.net
  Filma me Titra Shqip Dhe Seriale | Topfilma.net

  Topfilma.net Eshte Faqja Me E Re Me Filma Me Titra Shqip Kualitet Hd, Ketu Do Te Gjeni Filma Te Rijn Edhe Te Vjeter! Filma Aksion, Komedi, Horror, Romance, ...
  http://topfilma.net topfilma.net Popularity: Site topics: filma me titra shqip / newvideo / filma aksion
 1. thumbshots for lajm-shqip.com

  Lajm-shqip.com
  Welcome!

  Pavarësisht Tërheqjes Së Galaxy Note 7, Samsung është Ende Lider Në Tregun Global Të Smartphone-ëve Në Tremujorin E Tretë Të 2016
  http://lajm-shqip.com lajm-shqip.com Popularity: Site topics: shqip / lajmet / lajmi i fundit
 1. thumbshots for kosovapress.com

  Kosovapress.com
  Ballina - Kosovapress

  Agjencia E Pavarur E Lajmeve Kosovapress Sjell Tek Ju Lajmet E Fundit Shqip Nga Kosova, Rajoni Dhe Bota
  http://kosovapress.com kosovapress.com Popularity: Site topics: lajme shqip / shqip / lajmet e fundit
 1. thumbshots for publialb.com

  Publialb.com
  Publialb

  Kuriozitete, Showbiz, Teknologji, Lifestyle, Lajmet E Fundit, Filma Shqiptare, Video Shqiptare, Lojra Online, Foto, Fjalor, Big Brother, Grande Frate...
  http://publialb.com publialb.com Popularity: Site topics: lajmet e fundit / filma shqiptare / shqiptare
 1. thumbshots for standard.al

  Standard.al
  Gazeta Standard Online | Behu Pjese e Lajmit te Fundit

  Gazeta Standard, Web Faqe Shqiptare Ne Internet, Muzike Te Reja, Lajme Nga Kosova, Shqiperia, Mp3 Falas, Top Albume Muzikore Shqip, Kenge Falas Shqip, L...
  http://standard.al standard.al Popularity: Site topics: music shqip / lajme nga kosova / albanian music
 1. thumbshots for ilirida.net

  Ilirida.net
  Shpejtë Dhe Drejtë

  Site About Shqip, Portali Ilirida, Portali
  http://ilirida.net ilirida.net Popularity: Site topics: lajme shqip / shqip / lajm
 1. thumbshots for hitefalas.com

  Hitefalas.com
  Shkarko Muzik Shqip

  Hitefalas.com Is Largest Albanian Music Chart. We Have More Than 15. 000 Muzik Shqip, Shkarko Muzik Shqip, Shkarko Hite Falas And Other Albanian Songs
  http://hitefalas.com hitefalas.com Popularity: Site topics: muzik shqip / shkarko muzik shqip / mp3 shqip
 1. thumbshots for startfaqe.com

  Startfaqe.com
  Startfaqe Vendi Per te Gjith

  Vendi Ku Mundesh Të Start Tosh Në Internet, Informime Lidhje Të Ndryshme Motorra Kërkus Albanian Search Engine Regjistrim Web Faqen, Email Epost Etj
  http://startfaqe.com startfaqe.com Popularity: Site topics: poezi / muzik / shqip
 1. thumbshots for shqiperia.com

  Shqiperia.com
  Shqiperia, Albania. Lajme, Kulture, Historia Shqiptare

  Faqja E Pare E Shqiperia.com Me Shume Informacione Te Pergjithshme Mbi Shqiperine, Shtypin E Dites Etj
  http://shqiperia.com shqiperia.com Popularity: Site topics: shqip / chat / fundit
 1. thumbshots for albnews.al

  Albnews.al
  Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Horoskopi Ditor| Lajmet Shqip Nga Kosova | Lajmi Fundit Showbiz, Sport, Kuriozitete, Bigbrother Albania, Shendeti, Teknologji, Foto Dhe Video

  Lajmi Fundit Nga Vendi Rajoni Dhe Bota. Lajme Nga Sporti, Showbiz, Horoskopi, Foto, Video Teknologjia Etj. Lajmi Fundit Nga Maqedonia Kosova Etj
  http://albnews.al albnews.al Popularity: Site topics: lajmet e fundit / laj / horoskopi
 1. thumbshots for veqhite.net

  Veqhite.net
  Qendra e Muzikes Shqiptare

  Muzika Shqip, Albanian Music Muzik Shqip, Lajme Shqip, Albania Chat, Mp3 Shqip, Miss Albania, Music Shqip, Miss Kosova, Mp3 Shqip Falas, Albanian Singl...
  http://veqhite.net veqhite.net Popularity: Site topics: lajme shqip / music shqip / muzika shqip
 1. thumbshots for dardania.us

  Dardania.us
  Dardania Chat | Chat me Kamer | Chat Dardania | Dardania | Albachat

  Dardania Chat, Dardaniachat, Dardania, Chat Dardania, Albachat, Alba Chat, Kosova, Chat Shqip
  http://dardania.us dardania.us Popularity: Site topics: chat shqip / albachat / alba
 1. thumbshots for albkino.co

  Albkino.co
  Filma me Titra Shqip

  Filma | Seriale | Dokumentare | Live Tv | Këtu Do Të Gjeni Pothuajse çdo Film Që Kërkoni. . Databaze Më E Madhe Shqiptare E Filmave Me Titra Shqip | Watch On...
  http://albkino.co albkino.co Popularity: Site topics: filma me titra shqip
 1. thumbshots for tvshqiperia.com

  Tvshqiperia.com

  Site About Kanale Shqip Tv Live, Kanale Shqiptare Tv Live, Ndeshje Live
  http://tvshqiperia.com tvshqiperia.com Popularity: Site topics: muzik shqip / gazeta shqip / filma me titra shqip

Safety site report for zemra.org:

Web reputaion and Safety site report for zemra.org
Google Safebrowsing
Avg Antivirus
Wot Raiting
SiteAdvisor
Child Safety
Moresiteslike review

Write a Review


captcha
Enter the code shown above