Icon for telegrafi.al

Telegrafi.al telegrafi.al

  Get a widget
Google ads
thumbshot for telegrafi.al

Portali Telegrafi - Gazeta Shqiptare ne Internet - Lajmet e fundit Shqip

Telegrafi eshte medium i pavarur informativ dhe me i vizituari ne gjuhen Shqipe. Lajme me te fundit nga Ekonomia, Sporti, Magazina, Shë ndetë sia, Teknologjia ne sh...

Site Info:

Popularity: Rating: Safety:
Suggest a similar website:

A list of 25 sites similar to: telegrafi.al

 1. thumbshots for ngjarjet.com

  Ngjarjet.com
  Ngjarjet e Fundit

  Ngjarjet.com Eshte Nje Webfaqje Per Arkivim Dhe Lexim Sa Me Te Leht Dhe Te Shpejt Te Te Gjitha Lajmeve Dhe Ngjarjeve Me Aktuale Ne Internet. Te Gjith Ju Mund ...
  http://ngjarjet.com ngjarjet.com Popularity: Site topics: lajme nga / lajme shqip / lajm
 1. thumbshots for 24ore.com

  24ore.com
  24ore | Lajme

  24ore Lajme Portal Per Lajme Te Shpejta
  http://24ore.com 24ore.com Popularity: Site topics: lajme / telegrafi / lajmet e fundit
Google ads
 1. thumbshots for lajmeshqip.com

  Lajmeshqip.com
  Lajme Shqip | Lajme, Lajmet e Fundit, Shqip, Hulumtime, Dossier, Sport, Showbiz, Lifestyle, Video, Foto

  Lajme, Lajme Shqip, Lajmet E Fundit Nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia, Vendi, Rajoni Dhe Bota
  http://lajmeshqip.com lajmeshqip.com Popularity: Site topics: lajme shqip / lajme / lajmet
 1. thumbshots for fjalajone.com

  Fjalajone.com
  Lajmet e Fundit ne Focus | Lajme Shqip,lajmet e Fundit, Greqi, Emigracion,focus News

  Focusnews. Alfjalajone.com|lajmet E Fundit Nga Greqia, Emigracioni, Lajme Shqip, Athine, Gazeta
  http://fjalajone.com fjalajone.com Popularity: Site topics: lajme / lajmet / shqip
 1. thumbshots for dibra.us

  Dibra.us
  Portali - Dibra News | Lajme Nga Dibra, Dibranet ne Usa, Shad Ny, Shoqata e Dibraneve, Lajme Nga Dibra, Lajme Nga Shad

  Faqja E Shoqates Atdhetare "dibra" - Sh. A. D. Me Qender Ne New York
  http://dibra.us dibra.us Popularity: Site topics: lajme nga / dibra / shad
 1. thumbshots for ilovetropoja.com

  Ilovetropoja.com
  Try These Tips For Losing Some Weight

  One Of The Key Components Of Success In The Area Of Weight Loss Is Commitment. Read What The Experts Are Talking About And Learn To Apply It
  http://ilovetropoja.com ilovetropoja.com Popularity: Site topics: lajme nga vendi / lajmet e fundit / kosova
 1. thumbshots for thesari.com

  Thesari.com
  Lajme - Thesari

  Portali Informativ I Ngjarjeve Në Shqipëri. Politika Aktuale, Ekonomia, Jeta Shoqërore, Kultura, Opinione Dhe Analiza Të Paanshme
  http://thesari.com thesari.com Popularity: Site topics: lajme / shqip / dhe
 1. thumbshots for vetemshqip.info

  Vetemshqip.info
  Vetem Shqip - Dritarja e Informacionit Shqip

  Vetëm Shqip Dritarja E Informacionit Tërësisht Shqip. Shqiperi, Kosove, Rajoni Dhe Bota Do Të Gjeni Te Gjitha Lajmet Vetem Ketu Ne Vetem Shqip
  http://vetemshqip.info vetemshqip.info Popularity: Site topics: nga / shqip / dhe
 1. thumbshots for lajmetefundit.org

  Lajmetefundit.org
  Registered at Namecheap.com

  Lajmet E Fundit Nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia Dhe Nga Bota Te Gjitha Te Permbledhura Ketu. Informohu Tani - Lajmi I Fundit Minute Pas Minuti
  http://lajmetefundit.org lajmetefundit.org Popularity: Site topics: lajmet e fundit / kosova / dhe
 1. thumbshots for diplomacia.dk

  Diplomacia.dk

  Site About Danish, English, Lajme Nga Kosova
  http://diplomacia.dk diplomacia.dk Popularity: Site topics: lajme nga kosova / nga / kosova
 1. thumbshots for shkabaj.mobi

  Shkabaj.mobi
  le

  Www. Shkabaj. Mobi Ju Ofron Mundësin Të Të Ndëgjoni Radio Shqip Live Nga Celulari Juaj, Informoheni Me Lajmet Dhe Motin E Fundit, Lexoni Horoskopin Ditorë Dhe...
  http://shkabaj.mobi shkabaj.mobi Popularity: Site topics: lajme / shqip / kosova
 1. thumbshots for radiovalarinore.com

  Radiovalarinore.com
  Radio Vala Rinore 94.7 fm - Prishtinë

  Rvr 94. 7 Fm, Shqip, Albanian, Muzike, Radio Vala Rinore, Prishtinë, Pristina. Kosova. Radio Shqip. Degjo Muzike, Internet Radio, Ritme Rinore, Degj...
  http://radiovalarinore.com radiovalarinore.com Popularity: Site topics: lajme / nga / shqip
 1. thumbshots for kosovabiz.com

  Kosovabiz.com

  Kosova, Business, Commerce, Kosovacenter, Biznes, Kosova, Shqip, Chat, Voice, Firma, Lajme, Prishtina, Gjilani, Peja, Ferizaj, Mitrovica, Gjakov...
  http://kosovabiz.com kosovabiz.com Popularity: Site topics: lajme / shqip / kosova
 1. thumbshots for radio-udhezimi.com

  Radio-udhezimi.com
  Radio Udhezimi - Radio Islame ne Gjuhen Shqipe

  Radio Udhezimi Ne Gjuhen Shqipe, Mund Te Degjoni Kuran Ilahi Ligjerata Dhe Shumeqka Tjeter. Lajme Te Reja Nga Vendi Dhe Nga Bota
  http://radio-udhezimi.com radio-udhezimi.com Popularity: Site topics: lajme / radio shqip / shqip
 1. thumbshots for ulqini-online.com

  Ulqini-online.com
  Ulqini Online | Ulqini Online,te Rejat Nga Ulqini, Lajme Nga Ulqini, Ana e Malit, Kraja, Malesia, Tuzi, Tivari, Plava, Plave, Guci, Rozhaja, Rozhaje Akomodime ne Hotele, Banesa Private, Vila, Apartamente. Ulqini Online, Www.ulqini-online.com

  Ulqini Online, Te Rejat Nga Politika, Lajme Nga Ulqini, Kultura, Sporti, Arti. Viset Tona: Ulqini, Ana E Malit, Tivari, Kraja, Shasi. Www. Ulqini-on...
  http://ulqini-online.com ulqini-online.com Popularity: Site topics: dhe / është / një
 1. thumbshots for veriu.com

  Veriu.com
  Veriu Portal - Kreu

  Veriu Portal Shtepia E Shqiptareve Ne Internet
  http://veriu.com veriu.com Popularity: Site topics: lajme / nga / shqip
 1. thumbshots for botashqiptareforum.com

  Botashqiptareforum.com
  Botashqiptareforum - Portali

  Portali: Bukuria S'ka Kufi Kur Tokë E Qiell Flasin Kuq E Zi
  http://botashqiptareforum.com botashqiptareforum.com Popularity: Site topics: nga / muzike shqip / dhe
 1. thumbshots for struga.net

  Struga.net
  Struga |struga Lajm |bota Sot |kosova Sot |lajme Sportive

  Struga |struga Lajm |bota Sot |kosova Sot |lajme Sportive |lajme Nga Bota Sot |struga Sot |struga Ekspres |kosovasot Revista Shekulli |bota Sot Shqip
  http://struga.net struga.net Popularity: Site topics: lajme / një / struga
 1. thumbshots for gazetaonline.net

  Gazetaonline.net
  Default Web Site Page

  Gazetaonline.net Is Your First And Best Source For All Of The Information You’re Looking For. From General Topics To More Of What You Would Expect To Find Here...
  http://gazetaonline.net gazetaonline.net Popularity: Site topics: lajme / kosova / për
 1. thumbshots for radio-alba.com

  Radio-alba.com
  Www.radio-alba.com Radio 100% Shqip

  Radio Alba Transmetonë 24 Orë Online Në Internet Zhandre Të Ndryshme Të Muzikes Si Pop, Rep, Folk, Muzik Shqip, Popullore, Hite 2014, Muzik Të Zgjedhur, ...
  http://radio-alba.com radio-alba.com Popularity: Site topics: lajme / nga / shqip
 1. thumbshots for cohu.org

  Cohu.org
  çohu

  Site About Kosova, Kosovo, Prishtina
  http://cohu.org cohu.org Popularity: Site topics: lajme / nga / kosova
 1. thumbshots for islam.mk

  Islam.mk

  Faqe Islame Në Gjuhën Shqipe, Islam. Mk
  http://islam.mk islam.mk Popularity: Site topics: nga / dhe / përgjigje
 1. thumbshots for tiranachat.info

  Tiranachat.info
  Shiko Kanale tv Shqip Live Online Falas Big Brother Albania 8

  Top Channel, News, Klan, Vizion Plus, Tvsh, 24, Ora, Albanian Screen, Abc, Alsat M, Era, Rtk, Ktv, Rtv 21, Arta, Supersonic, Superfolk, Folk, Bang Bang, Tring, ...
  http://tiranachat.info tiranachat.info Popularity: Site topics: lajmet e fundit / shqip / video
 1. thumbshots for ekuiliber.com

  Ekuiliber.com
  Ekuiliber - Gazetë Online

  Site About Ekuilibër, News, Albanian
  http://ekuiliber.com ekuiliber.com Popularity: Site topics: lajme / nga / shqip
 1. thumbshots for kosovapost.com

  Kosovapost.com
  Hugedomains.com - Kosovapost.com is For Sale (kosova Post)

  Kosovapost
  http://kosovapost.com kosovapost.com Popularity: Site topics: lajme shqip / fun / teknologji

Safety site report for telegrafi.al:

Web reputaion and Safety site report for telegrafi.al
Google Safebrowsing
Avg Antivirus
Wot Raiting
SiteAdvisor
Child Safety
Moresiteslike review

Write a Review


captcha
Enter the code shown above